Mundial 2014. Kontuzja fizjoterapeuty reprezentacji Anglii

Fizjoterapeuta reprezentacji Anglii Gary Lewin tak ekspresyjnie cieszył się z wyrównującego gola Daniela Sturridge'a, że niefortunnie postawił stopę i skręcił kostkę. Z powodu jego urazu na chwilę wstrzymano wznowienie meczu.

Włosi objęli prowadzenie w 35. minucie po golu Marchisio, ale już dwie minuty później było 1:1 po golu Sturridge'a, któremu asystował Wayne Rooney. Cała ławka rezerwowych Anglików poderwała się z siedzeń i wybuchła szałem radości. Ta trwała krótko, bo kontuzji doznał... fizjoterapeuta reprezentacji Anglii.

Gary Lewin tak ekspresyjnie cieszył się z wyrównującego gola, że niefortunnie postawił stopę i skręcił kostkę. Pomocy udzielali mu koledzy, a po chwili Lewin na noszach opuścił murawę. Kontuzjowanego fizjoterapeutę pokazał realizator, a sędzia przez chwilę wstrzymał wznowienie gry.

Od 50. minuty Włosi prowadzą z Anglikami 2:1 po trafieniu głową Balottelego.