Sport.pl

Vlogerzy Sport.pl na mundial w Brazylii. Poznajcie ich!

Interesują się piłką, więc dlaczego nie oddać im głosu? Poznajcie naszych nowych youtubowych vlogerów, którzy podczas mistrzostw świata w Brazylii będą komentować dla nas najważniejsze mecze i wydarzenia.
Tak jak przed igrzyskami w Soczi, tydzień przed mistrzostwami świata w Brazylii ogłosiliśmy na Facebooku Sport.pl konkurs. Poprosiliśmy was o zabawienie się w ekspertów i komentatorów sportów i przesłanie nam próbki swoich możliwości.

Tym samym radosne grono naszych youtubowych vlogerów zasilają nowe twarze. Witamy na pokładzie! Mamy nadzieję, że nie tylko my, ale przede wszystkich nasi czytelnicy będą was chętnie oglądać.

Pora się przedstawić!Dawid Szymczak i Michał Gaca - Strefa FutboluStrefa Futbolu, czyli kanał prowadzony przez dwójkę przyjaciół. Dawid i Michał to nieuleczalni i niepoddający się leczeniu pasjonaci piłki nożnej. Nagrywają materiały o futbolu, który nie ma przed nimi tajemnic. Mundial to dla nich nie tylko czas wielkich emocji, ale też możliwość sprawdzenia, czy podołają trudnościom, których w zawodzie dziennikarza sportowego nie brakuje.

Aleksander TwardowskiAleksander Twardowski - wrocławianin, swoje pierwsze mistrzostwa świata obejrzał w telewizji w 1986 jako pięciolatek. Przez kilka lat mieszkał w Anglii, gdzie z bliska sprawdzał, jak pachną murawy najpiękniejszych stadionów Premiership. Sam czynnie uprawia sport - do zeszłego roku był bramkarzem II ligowej drużyny hokeja na lodzie. W przeszłości komentator sportowy lokalnej telewizji Sanok.

Karol CłapaKarol Cłapa jest studentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Od 3 lat pełni funkcję redaktora naczelnego CM Revolution - oficjalnej strony serii Football Manager w Polsce. Specjalizuje się w grach piłkarskich, o których pisał dla magazynów Tylko Piłka i FourFourTwo. Weteran Wygraj Ligę i współtwórca ligi prywatnej Piłkarzyki 07, pięciokrotnego zwycięzcy klasyfikacji lig WL. W przeciwieństwie do Pirlo i Szewczenki, strzelił karnego Jerzemu Dudkowi.

Aleksander Roj i Tomasz PłosaOd trzech lat prowadzą wspólnie audycję sportową w studenckim Radiu Egida od trzech lat. Na YouTube możecie znaleźć cykl filmów "Rzuty Karne", które są swoistym suplementem do programu "M jak Mundial", podczas którego analizowali grupy MŚ. Tym razem Alensander i Tomasz wspominają poprzednie mundiale. Dopiero ostatni odcinek odniósł się do brazylijskiego turnieju i... sami sprawdźcie, co z tego wyszło.

Krzysztof DębskiMa 23 lata, pochodzi z Warszawy, niedawno zrobił inżyniera na Politechnice Warszawskiej. Od małego przejawiający zamiłowanie do sportu. Pasjonat piłki nożnej, uwielbia o niej rozmawiać, analizować mecze, komentować grę zawodników, rozkładać każde spotkanie na czynniki pierwsze. Z wielką przyjemnością również w nią gra, w młodych latach nawet przez pewien czas trenował. Swoje pierwsze mundialowe wspomnienie wiąże z mistrzostwami we Francji w 1998 roku. Wtedy jako siedmiolatek kibicował Brazylii, bo mama powiedziała mu, że jest najlepsza. Z wielkim entuzjazmem i niecierpliwością oczekuje brazylijskiego widowiska, gdyż ma przeczucie, iż mogą to być najlepsze mistrzostwa! Serdecznie pozdrawia wszystkich czytelników i zaprasza do wspólnego kibicowania.

Piotr ChłysekPasjonat sportu maści wszelakiej, dopiero 16-letni. Wszystko zaczęło się od, jakżeby inaczej, Małysza i hokeja właśnie. Widział gwiazdy NHL w Katowicach, mecz Euro spędził na murawie, za Radwańską poleciał do Londynu. Pisał dla tygodnika "Tylko Piłka", a teraz prowadzi olimpijski.blog.pl. Nie może żyć bez sportu. To prawdziwa miłość, dostarczająca, jak nic innego, emocji każdego dnia!

Dominik MataniakPochodzi z Chorzowa. Choruje na chroniczną sportową gorączkę. W liście do GW napisał kiedyś, że "biega, od kiedy chodzi". Na co dzień studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jest związany z portalem Chorzowianin.pl 

Wszystkie filmiki naszych VLOGERÓW znajdziesz pod TYM LINKIEM

Więcej o: