Polska - Anglia. Czytelnicy Sport.pl pełni nadziei, ale i niepokoju. "Panowie, dajcie z siebie wszystko!"

Mecz Polska - Anglia to ważne wydarzenie zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców. W komentarzach czytelników sport.pl widać, każdy chce zmotywować podopiecznych Waldemara Fornalika by nie pozwolić Anglikom wywieźć trzech punktów z Warszawy.


Czy Polacy wywalczą trzy punkty w meczu z Anglikami? Zapraszamy do dyskusji na Facebooku! »

Kibice czekając na mecz, który już o 21:00 rozpocznie się na Stadionie Narodowym są przekonani, że jeśli nasi zawodnicy zagrają na sto procent, a fani zgromadzeni na stadionie również nie będą oszczędzać gardeł, to Anglia jest jak najbardziej do pokonania. - Panowie, dajcie z siebie wszystko! 100 procent pary i talentu, a możecie sprawić sobie i mnie wiele radości - takich komentarzy jak ten użytkownika super-gregor czytamy mnóstwo. Motywacji naszym piłkarzom nie powinno więc zabraknąć.

Jedna z najgłośniejszych dyskusji dotyczy oczywiście tego, kto powinien stanąć między słupkami w meczu z Anglikami. Wydaje się, że Waldemar Fornalik postawi na Przemysława Tytonia, jednak jest wiele komentarzy, w których czytamy, że to Tomasz Kuszczak powinien odpierać ataki Wayne'a Rooney'a i innych. - Wszyscy pamiętają Kuszczakowi straconą bramkę z Kolumbią i 6-0 z Hiszpanią. Jednak z Hiszpanią był on najlepszy z naszych graczy i gdyby nie on to przegralibyśmy co najmniej 10-0. Tomek broni na co dzień, co prawda w drugiej lidze angielskiej, ale Tytoń w klubie siedzi na ławce, co musi coś oznaczać - pisze dzidek84.

Czy Polacy pokonają Anglików? Ty również możesz wypowiedzieć się na temat tego spotkania! »

- Aby pokonać Anglię trzeba po prostu zagrać doskonały mecz, jak 6 lat temu z Portugalią, czy 4 lata temu z Czechami. Wtedy naprawdę mamy szansę! Zagra trzech młodych chłopaków, którzy znakomicie pokazali się w sparingu z RPA, a to już będzie zupełnie inna jedenastka od tej z Euro - pisze spectator_zm. Widać więc, że wśród naszych czytelników nie brakuje optymizmu, choć każdy zdaje sobie sprawę, że by zdobyć trzy punkty przeciwko Anglii trzeba będzie zagrać znacznie lepiej niż podczas ostatnich spotkań.

Oczywiście nie brakuje też dużo bardziej pesymistycznych opinii. W końcu nie da się ukryć, że Premier League już dawno uciekła polskiej Ekstraklasie, a nasi kadrowicze od niepamiętnych czasów nie potrafią choćby wyjść z grupy w najważniejszych piłkarskich imprezach. - Naszą reprezentację od angielskiej dzielą lata świetlne. Mamy gorszych piłkarzy, którzy niecelnie podają, są słabsi fizycznie i mają gorszy przegląd boiska. Na placu gry to widać. Przeciw takiej drużynie jak Anglia szanse są iluzoryczne - komentuje mark211.

Początek meczu Polska - Anglia o 21:00. Zapraszamy na relację na żywo na Sport.pl!

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach oraz na naszym Facebooku! »