MUNDIAL 2022

 • Marciniak pokazał, co zrobili Francuzi. 'L'Equipe' niech się spali ze wstydu
 • Marciniak zaskoczony tym, co zrobił Dybala po finale MŚ. 'Ma polskie korzenie'
 • Cały kraj oglądał mundial. Niestety. Seryjny morderca to wykorzystał [WIDEO]
 • Asystent Marciniaka zdradza kulisy finału. 'Kluczowy moment'

  Asystent Marciniaka zdradza kulisy finału. "Kluczowy moment"

  - Przepisy gry nie są kodeksem karnym. Nie można wszystkiego analizować literalnie - tak Tomasz Listkiewicz odnosi się do krytyki. Asystent Szymona Marciniaka, w rozmowie z serwisem sport.tvp.pl, zdradza też kulisy finału i jego kluczowy moment.

 • Messi stanie się 'walutą'. Argentyńczycy przedstawili szalony plan
 • Dziekanowski nie kryje oburzenia. Poleciał klasykiem. 'Le cabaret'

  Dziekanowski nie kryje oburzenia. Poleciał klasykiem. "Le cabaret"

  Dariusz Dziekanowski dołączył do licznego chóru głosów, które w samych superlatywach oceniają pracę Szymona Marciniaka w finale katarskiego mundialu. Były reprezentant Polski nawiązał również do głośnej opinii Francuzów. - Skomentowałbym to krótko, posługując się cytatem z Roberta Lewandowskiego - le cabaret - stwierdził wprost.

 • 'Szymonku, co ty zrobiłeś? Teraz to się zacznie'. Barwne kulisy sędziowania finału MŚ

  "Szymonku, co ty zrobiłeś? Teraz to się zacznie". Barwne kulisy sędziowania finału MŚ

  Czy w finale mistrzostw komunikowali się po polsku? Co powiedział im po meczu pierwszy człowiek w sędziowskim świecie? Kto najbardziej zalazł im za skórę i czy będą więcej sędziować za granicą? Finał mundialu dla polskiej trójki sędziowskiej był spełnieniem marzeń, a powrót na ziemię będzie specyficzny. - Jak teraz będziemy jeździć na ligę i się pomylimy, to od razu powiedzą "finał mistrzostw sędziowali, a teraz autu nie widzą" - mówi Szymon Marciniak.

 • Tak Marciniak dowiedział się, że sędziuje finał. To zostanie z nim na długo

  Tak Marciniak dowiedział się, że sędziuje finał. To zostanie z nim na długo

  - Pokój był wypełniony najlepszymi sędziami globu, a wyczytane zostały właśnie nasze nazwiska. Mega uczucie - powiedział Szymon Marciniak w rozmowie z portalem Łączy Nas Piłka. Polski sędzia zdradził kulisy nominacji na arbitra głównego meczu finałowego w Katarze. Opowiedział również o emocjach, które towarzyszyły mu podczas decydującego starcia.

 • 'To nie powinno się zdarzyć'. Brazylię zżera żal po klęsce. Już znaleźli winnego

  "To nie powinno się zdarzyć". Brazylię zżera żal po klęsce. Już znaleźli winnego

  Jeden błąd i rykoszet odebrały Brazylii marzenia o szóstym tytule mistrzów świata. Za cztery lata skład zmieni się niewiele, ale będzie miał nowego trenera. - Presja na zwycięstwo w Copa America i na mundialu będzie jeszcze większa, bo na mistrzostwo świata będziemy wtedy czekać już 24 lata - mówi Sport.pl Rodrigo Bueno, dziennikarz brazylijskiego oddziału ESPN.

 • FIFA wskazała najlepszego piłkarza... i szybko usunęła post. Kibice oburzeni

  FIFA wskazała najlepszego piłkarza... i szybko usunęła post. Kibice oburzeni

  FIFA wywołała kolejne kontrowersje tuż po końcu mistrzostw świata. Organizacja opublikowała na Twitterze wpis, w którym zasugerowała, że finał mundialu rozstrzygnął kwestię rywalizacji o miano najlepszego piłkarza wszech czasów. Ich zdaniem ten tytuł należy się Leo Messiemu, co oburzyło fanów Cristiano Ronaldo. W odpowiedzi na krytykę FIFA usunęła wpis.