Jak zadbać o swoją kondycję i stan portfela? Kup rower na wyprzedaży. Podpowiadamy, jaki wybrać

Wakacje to idealny moment na to, by zadbać o swoją kondycję podczas pieszych wycieczek czy przejażdżek rowerowych. W tym okresie zaczynają się również wyprzedaże. Dobre rowery potrafią kosztować sporo pieniędzy, ale kiedy kupimy je w outlecie, możemy zaoszczędzić. I to sporo.

Jak wybrać odpowiedni rower?

Wszystko zależy od tego, do czego ten rower będzie nam potrzebny. Oferty sklepów sportowych są naprawdę ogromne i znajdziemy w nich rowery miejskie, górskie, szosowe, wyczynowe, a nawet elektryczne. Podstawowe pytanie, które powinniśmy sobie zadać tuż przed kupnem roweru to: - „Gdzie będę na nim jeździć?”.

Miejskie rowery cieszą się coraz większą popularności. Zwykle wybierają je kobiety, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność i jakość, ale również wygląd. Rower trekkingowy marki Kross w wersji limitowanej to świetna propozycja dla nowoczesnych kobiet, które w tygodniu chcą jeździć rowerem do pracy, a w weekend zwiedzać okolice podczas długodystansowych eskapad.

Stonowany wygląd, sztywna i trwała rama to gwarancja długiej i bezawaryjnej eksploatacji. Wyposażony jest w błotniki, tylny bagażnik, podpórkę i oświetlenie. Ma możliwość regulowania kąta nachylenia wysunięcia kierownicy, co jest niezwykle przydatne podczas długich podróży. Dzięki 21-biegowemu napędowi, opartemu na komponentach SHIMANO, jazda w mieście czy po leśnych ścieżkach będzie czystą przyjemnością.

Cena takiego roweru na Allegro wynosi 999 zł. Jego odpowiednik Kross Trans 1.0, katalogowo kosztuje 1249 zł. Różnicę w cenie widać gołym okiem.

Kross Trans 1.0Kross Trans 1.0 materiał promocyjny partnera

Kolejna propozycja to rower, który swoim wyglądem przyciągnie niejeden wzrok. Model Fatbike SNW2458 226M charakteryzuje się szerokimi kołami o wymiarach 26"x4", solidnymi hamulcami tarczowymi, sześciostopniowymi przerzutkami, a także wytrzymałą i odporną konstrukcją. Dzięki nim rower staje się doskonałym środkiem transportu dla użytkowników szukających wrażeń tam, gdzie trudno jest dotrzeć zwykłym dwukołowcem. Współgrające połączenie czerni z zielenią nadają mu charakterystyczną i drapieżną formę. Rower dostępny jest także w wersji czarno-czerwonej.

Cena? 1049 zł.

Fatbike SNW2458 226MFatbike SNW2458 226M materiał promocyjny partnera

Gdzie kupować rowery dobrej jakości?

Choć pewnie większość z was odpowiedziałaby, że w sklepie z rowerami, to okazuje się, że internet może być znacznie lepszą i co najważniejsze bardziej oszczędną opcją dla wszystkich miłośników tego rodzaju transportu. Na stronie Allegro.pl często można znaleźć te same modele rowerów co w sklepach, ale w znacznie niższej cenie.

Swego czasu bardzo popularne były outlety z ubraniami, teraz coraz częściej spotkamy się z outletami np. ze sprzętem sportowym czy właśnie rowerami.

Co ciekawe, na stronie Allegro.pl pod ofertami widnieje informacja, że rowery standardowo są w 80% złożone. Do przykręcenia pozostają jedynie: przednie koło, pedały, kierownica oraz siodełko. To duże ułatwienie i przede wszystkim wygoda dla kupujących.

Oczywiście, więcej ofert znajdziecie na stronie www.allegro.pl