Pojedź rowerem na Bornholm i pomóż Dorocie

Lubisz jeździć na rowerze? Nie masz pomysłu na wakacje? Przyłącz się do nas! Przeżyjesz niesamowitą przygodę i zrobisz coś dobrego dla innych.

Rowerowych entuzjastów z całej Polski zapraszamy do udziału w kolejnej edycji charytatywnej wyprawy rowerowej "Pedałujesz-Pomagasz". Akcję organizuje Stowarzyszenie Zdrowy-Rower, którego członkowie wykorzystują pasję i miłość do jazdy na rowerze, aby pomagać potrzebującym. Logo Zdrowy rowerLogo Zdrowy rower rys. Zdrowy rower

W tym roku planujemy w przeciągu 10 dni pokonać trasę 740 kilometrów z Warszawy na wyspę Bornholm, zwaną też Perłą Bałtyku. Przy tej okazji rowerzyści chcą wesprzeć jedną z podopiecznych Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" - Dorotę Kowalską, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe oraz epilepsję. Stowarzyszenie chce zebrać środki na kombinezon, który znacznie pomógłby jej w funkcjonowaniu i poruszaniu się. Zbiórka środków pieniężnych odbywa się on-line poprzez serwis charytatywny Do>More. Pieniądze można wpłacać przez stronę akcji .

7 lipca zaplanowany jest oficjalny start, w obecności kamer, Doroty i sympatyków Zdrowego Roweru. Wyprawę wspiera m. in. Mateusz Damięcki. Podczas drogi Stowarzyszenie będzie promować akcję w miejscowościach, przez które prowadzi trasa. Logo Do MoreLogo Do More rys. Do More

Wyprawa ma charakter otwarty, więc każdy może wziąć w niej udział lub przyłączyć się na dowolnym odcinku zaplanowanej trasy. Uczestnicy mogą dołączyć się i odłączyć w dowolnym momencie wyprawy. Istnieje możliwość włączenia się na trasie tylko na dzień lub dwa. Oczywiście zachęcamy wszystkich uczestników do towarzyszenia nam, aż do celu wyprawy, czyli na Bornholm. Tempo przejazdu będzie zróżnicowane, tak aby wszyscy uczestnicy dali radę dotrzeć do celu podróży.

Chcesz uczestniczyć w wyprawie? Wyślij swoje Imię i nazwisko na adres zdrowyrower@gmail.com Odezwiemy się z dalszymi informacjami!

Dołącz do nas: Pedałujesz - Pomagasz!

Termin: 7.07-16.07

Lokalizacja: start BGŻ Arena (ul. Andrzeja 1, Pruszków)

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.