Pokaż jak jeździsz - Rowerowy Album na Rowery Weekend akcji "Polska na rowery"

Już w najbliższy weekend Wielkie Rowerowanie razem z akcją Polska na Rowery. Przez cały tydzień razem chcielibyśmy razem z Wami i serwisem Alert24.pl zdobyć i pokazać jak najwięcej zdjęć rowerowych - żeby pokazać, jak się w Polsce jeździ.

Słyszeliście na pewno o ujęciu z lotu ptaka i o żabiej perspektywie. Ale czy słyszeliście o panda shot (ujęciu pandy)? Nawet jeśli nie, pewnie macie w swoich kolekcjach takie zdjęcie. Ujęcie pandy jest bowiem autoportretem, który robisz sobie i swojemu rowerowi podczas jazdy (nie zatrzymując się). Po co? Bo jazda na rowerze jest świetną zabawą i warto dzielić się płynącą z tego radością. Jeśli też tak uważacie - wysyłajcie nam zdjęcia do wielkiego albumu polskiego rowerowania.

Zdjęcia pandy doczekały się swojej własnej grupy na flickr . Twórcy tej grupy tłumaczą, że nazwa wzięła się od użytkowniczki Fast Panda Kill Kill, która pierwsza zaczęła publikować w internecie zrobione samej sobie zdjęcia podczas jazdy. Tysiące ludzi z całego świata postanowiło do niej dołączyć i podzielić się zdjęciami, na których widać radość jazdy.

My też chcielibyśmy zobaczyć Was i Wasze rowery na zdjęciach. Nie muszą to być ujęcia pandy. Może to być jakiekolwiek zdjęcie - w mieście, na wsi, w lesie, polu, na śniegu, samotne, w duecie, w większej grupie, podczas jazdy, po niej lub przed nią, w kolarskich ciuchach lub w ubraniu wprost z bloga na temat rowerowej elegancji. Zbliża się wielki rowerowy weekend akcji Polska na Rowery. Przygotujmy na ten weekend ogromny album Polaków na rowerach. Pokażcie nam, jak wiele jest sposób na rower, jak różni ludzie mogą na nim jeździć i jak wielką mogą z tego czerpać przyjemność.

To nie konkurs, nie ma nagród. To zabawa i czysta, rowerowa ekspresja. Pokażcie jak jeździcie, z kim, dokąd i na czym. Jeśli chcecie razem z nami zachęcać innych do jeżdżenia na rowerze - nie ma lepszego sposobu. Za tydzień pokażemy Wam te wszystkie zdjęcia. Jak wszystko dobrze pójdzie - będzie niespodzianka.

Zdjęcia do naszego albumu możecie wrzucać na gazetowym fotoforum (opatrując je kluczem polska_na_rowery), lub za pomocą formatki poniżej (nie trzeba się logować- wystarczy kliknąć DODAJ ZDJĘCIE). Zdjęcia możecie też (nawet prosto z wycieczki) wysyłać mmsem na numer Alertu24 - 605-24-24-24, przez Alertową formatkę , lub na profilu Alert24 na facebooku .

- WIELKI WEEKEND - WSZYSTKIE INFORMACJE

- LISTA IMPREZ 18 CZERWCA , 19 CZERWCA

- ZGŁOŚ IMPREZĘ

Więcej o: