Amatorskie Mistrzostwa ''Family Cup'' tym razem w Małopolsce i na Śląsku

Już 14 maja (sobota) odbędzie się kolejna edycja Amatorskich Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim. Tym razem cykliści wystartują w Radzionkowie. Dzień później zaś swoją szanse na start będą mieli rowerzyści z Olkusza.

Już 14 maja o godzinie 10:00 w Radzionkowie rusza kolejna edycja wyścigu z cyklu Family Cup. LogoLogo fot. Family Cup Mistrzostwa Województwa Śląskiego to czternaście kategorii wiekowych, dwie klasyfikacje rodzinne i możliwość zdobycia pucharów i nagród. Co ważne, nie trzeba wygrać, by być zwycięzcą - nagrody są losowane pośród wszystkich uczestników.

Dzień później, 15 maja o godzinie 10:00 startuje zaś rywalizacja w okolicach zamku Rabsztyn w Olkuszu.

Family cup to cykl dla amatorów, składający się z 20 imprez w całej Polsce. Z każdej eliminacji 6 najlepszych zawodników i zawodniczek z każdej kategorii wiekowej oraz 6 najlepszych rodzin awansuje do finału ogólnopolskiego, który rozgrywany będzie 3 września 2011 w Kielcach.

Aby móc wystartować, konieczna wcześniejsza rejestracja. Udział w imprezie dla osób w wieku powyżej 15 lat jest płatny (10zł za udział w wyścigu w Radzionkowie i 25zł w Olkuszu).

Więcej informacji na stronie Family Cup .

Więcej o: