Wielki Weekend akcji "Polska na rowery" - zaczynamy odliczanie!

Nasza akcja rowerowa trwa cały rok, ale w weekend 18-19 czerwca przygotowujemy wielkie rowerowe święto. Do świętowania i rowerowania zapraszamy również Was. Sami organizujemy rowerową imprezę w Kielcach razem z Mają Włoszczowską, a Was zachęcamy, żebyście przyłączyli się do tego świętowania, w swoich miejscowościach urządzając wycieczki, rajdy lub inne imprezy na dwóch kółkach.

Podobnie jak w zeszłym roku wybieramy jeden weekend - tym razem będzie to 18-19 czerwca, w których chcielibyśmy, żebyście razem z nami wsiedli na rowery i pokazali co naprawdę stoi za hasłem "Polska na rowery".

Wiemy, że jeździcie co weekend, a wielu z Was nawet codziennie, ale chcemy żeby ten jeden weekend w roku był wielkim świętem naszego rowerowania.

Dlatego namawiamy Was, żebyście już rezerwowali czas na ten czerwcowy weekend, już przygotowywali imprezy - namawiali, znajomych. Pomożemy Wam w nagłośnieniu Waszych imprez, razem z Wami zaprosimy na nie ludzi i pokażemy, że w rowerze siła.

Imprezę na Wielki Weekend akcji "Polska na rowery" możecie zgłosić używając naszej formatki - tutaj . Na stronie polskanarowery.pl będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich związanych z tym weekendem okolicznościach.

Informacje dla organizatorów imprez rowerowych, chcących przyłączyć się do Wielkiego Weekendu "Polska na rowery":

ZGŁOŚ IMPREZĘ

PORADNIK ORGANIZATORA IMPREZY

DO POBRANIA: LOGO POLSKA NA ROWERY

REGULAMIN

POMYSŁY NA IMPREZY

LISTA IMPREZ - 18 CZERWCA

LISTA IMPREZ - 19 CZERWCA

Masz pytania? Pisz na adres rowery@agora.pl.

Więcej o: