Kross szykuje się na Rio!

Maja Włoszczowska (Kross Racing Team) już za kilka miesięcy stanie do rywalizacji z najlepszymi kolarkami na świecie podczas wyścigu w Brazylii. Zawodniczka wystartuje na rowerze polskiego producenta, specjalnie skonstruowanego na tę okazję. W oczekiwaniu na te sportowe emocje już teraz kibice mogą zaopatrzyć się w model inspirowany rowerem Włoszczowskiej oraz akcesoria z limitowanej kolekcji #Kross2Rio.

Podstawą edycji limitowanej jest rower górski Kross Level B8, którego malowanie wiernie odwzorowuje to zastosowane na modelu Mai Włoszczowskiej. Charakterystyczne dla marki połączenie czerni, czerwieni oraz srebra zostały uzupełnione o tropikalne akcenty kolorystyczne, nawiązujące do klimatu gorącej Brazylii. Rower zbudowany jest na ramie wykonanej z Aluminium Ultralite, dzięki czemu konstrukcja modelu jest lekka i bardzo wytrzymała. Amortyzowany widelec Rock Shox Recon doskonale wytłumi wszelkie nierówności, które pojawią się na trasie rowerzysty. Zadbano także o wysokiej jakości osprzęt: napęd SRAM oraz hamulce AVID DB3. Kierownica, wspornik kierownicy oraz siodła są takie same jak w rowerach, na których startują zawodnicy Kross Racing Team.

- Wiem, że w sierpniu cała Polska będzie trzymała za mnie kciuki. Ta pozytywna energia bardzo mocno mnie nakręca i cieszę się, że mam tak oddanych kibiców - mówi Maja Włoszczowska.

Poza rowerem Level B8 fani kolarstwa będą mogli również skompletować zestaw akcesoriów z limitowanej kolekcji. Do sprzedaży trafią kask, koszyk z bidonem, licznik kilometrów, torba podsiodłowa, błotnik tylny oraz komin, wszystkie z charakterystycznym tropikalnym motywem.

Kolekcja dostępna od poniedziałku 18.04.2016

Więcej o: