Piknik - Rowerowo przez Bemowo

W sobotę 29. sierpnia 2015 r. w godzinach 11:00 - 18:00 w warszawskim Centrum Handlowym Galeria Bemowo odbędzie się piknik na zakończenie wakacji. Bezpłatny serwis rowerowy, znakowanie rowerów, targi hobbystyczne dla dzieci czy zajęcia sportowe, to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na odwiedzających w ten dzień Galerię Bemowo.

Po raz kolejny warszawskie Centrum Handlowe Galeria Bemowo angażuje się w projekt prospołeczny, którego głównym zadaniem jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród mieszkańców Bemowa oraz propagowanie zdrowego trybu życia. "Piknik to impreza promująca ekologiczny środek transportu, jakim jest rower. Chcemy zachęcić Klientów do aktywnego spędzania wolnego czasu, dlatego zaprosiliśmy również kluby sportowe, które przeprowadzą pokazowe zajęcia. Chętni będą mogli wziąć udział w prezentowanych lekcjach fitness, Tai-Chi czy karate."  - mówi Piotr Bombolski, Dyrektor Centrum Handlowego Galerii Bemowo.

Każdy rowerzysta, który na piknik przyjedzie na "dwóch kółkach", będzie mógł skorzystać z bezpłatnych usług serwisu rowerowego. Ważnym elementem wydarzenia będzie znakowanie rowerów przeprowadzane przez Komisariat Policji na Bemowie. Inicjatywa zainteresowała także Burmistrza Dzielnicy Bemowo, który objął piknik patronatem. Do wydarzenia przyłączyło się również Stowarzyszenie Zdrowy-Rower ze swoją akcją "150cm dla Rowerzysty". Centrum Handlowe Galeria Bemowo zaprosiło dodatkowo Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie, aby przeprowadził w tym dniu pokaz samoobrony.

Nie zabraknie również atrakcji dedykowanych dzieciom. Z myślą o nadchodzącym roku szkolnym, zorganizowane zostaną w ramach pikniku targi hobbystyczne, aby zaprezentować dzieciom i ich rodzicom ofertę zajęć pozalekcyjnych, rozwijających dziecięce talenty. Szczególnie ciekawie zapowiada się pokazowa lekcja gry w tenisa oraz pokaz szermierki samurajskiej. Specjalnie dla najmłodszych został przygotowany pokaz ogromnych baniek mydlanych, a klauny pomalują dzieciom buzie i rozdadzą baloniki w kształcie zwierzątek.

To jednak nie koniec atrakcji. Tego dnia na terenie Galerii Bemowo nie zabraknie także konkursu z nagrodami - każdy, kto w dniu eventu zrobi zakupy w Centrum na kwotę 30 zł i okaże paragon hostessie - otrzyma specjalny kupon z pytaniem konkursowym. Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi otrzyma rower miejski. Dodatkowo pojawią się zmotoryzowane restauracje, czyli popularne food trucki, które będą serwowały pyszną kawę, zapiekanki oraz gofry.

"ROWEROWO PRZEZ BEMOWO" już 29. sierpnia, w godzinach od 11:00 do 18:00 w warszawskiej Galerii Bemowo.

Więcej informacji na www.galeria-bemowo.pl

Więcej o: