Mamy oficjalną videorelacje z Joy Ride BIKE Festivalu

Od zakończenia tegorocznej edycji festiwalu Joy'a w Kluszkowcach minęło już kilka dobrych dni. Przez ten okres praktycznie codziennie pojawiały się nowe edity i fotorelacje, które pokazywały co tam się działo. Wszyscy jednak czekali na oficjalną relacje od ASF Studio.

Oto gorąca jeszcze, niecierpliwie wyczekiwana relacja filmowa:

 

Nowy festiwal w Zakopanem

Joy Ride BIKE Festival, to pierwsza impreza w rowerowym cyklu Joy Ride - następna odbędzie się już w Zakopanem! Od 24 do 26 lipca plac Niepodległości znajdujący się tuż przy Krupówkach zamieni się w kolebkę rowerowego życia. Pojawi się tor do pumptracka od BT Project, zostaną rozegrane rowerowe zabawy dla dzieci i w długodystansowy wyścig ruszą zawodnicy w konkurencjach Cyklokarpaty Maraton i KellysEnduro.

Co więcej rowerowy festiwal obejmie swoim zasięgiem również nowo wybudowany bowl w parku miejskim, gdzie odbędzie się widowiskowa konkurencja Bowl Masters. Nie zabraknie też kultowego nocnego zjazdu rowerowego, równoległych wyścigów Kärcher Dual Slalomu i skoków na dmuchaną poduchę, czyli DartmoorFlyBag'a. Jak tradycja nakazuje konkurencje te odbędą się na stoku Harenda. Z pewnością będzie to jedno z najbardziej nowatorskich wydarzeń na Podhalu, a przygotowania do festiwalu można śledzić na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/364408103724771/

Materiały partnerów

zobacz najlepszy sprzęt rowerowy

Więcej o: