Święto rowerów elektrycznych, czyli impreza otwarcia sklepu halarowerowa.pl

Konkursy, nagrody, testy, grill, koncert, dobra zabawa, a przede wszystkim rowery; zwykłe i elektryczne, miejskie i górskie, szosowe czy składane. Wszystko to oraz wiele więcej czekać was będzie, jeżeli zdecydujecie się odwiedzić Halę Rowerową w trakcie imprezy jej oficjalnego otwarcia w sobotę 7 czerwca.

Moda jak wiadomo przychodzi do nas z zachodu z lekkim opóźnieniem. Kiedy w Niemczech rozwijała się pięćdziesiąta już manufaktura budująca rowery, polski Kross dopiero raczkował spawając ramy dla Decathlonu. Tak też się dzieje z rowerami elektrycznymi. Na zachodzie to normalny widok, że ktoś ma w rowerze akumulator i porusza się lekko kręcąc pedałami z prędkością 25km/h. W kraju nad Wisłą to jest jeszcze nie lada ekstrawagancja jak monocykl czy "poziomka".

Chcąc wyjść poza schematy i popularyzować coś więcej niż ostre koła, które wyszły już poza świat kolarzy torowych i kurierów rowerowych, proponujemy do miasta rower ze wspomaganiem elektrycznym, który:

- uczyni Twoją podróż łatwą i przyjemną

- wyeliminuje stanie w korkach, brak miejsc parkingowych czy czekanie na autobus

- pozwoli zaoszczędzić na paliwie czy karcie miejskiej

Przetestuj elektryka

Nie było jeszcze okazji by sprawdzić jak jeździ się rowerem elektrycznym? Wszystko przed Tobą. W sobotę 7 czerwca organizowana jest impreza, podczas której jedną z atrakcji jest możliwość przetestowania różnorodnych rowerów elektrycznych - w tym z napędem firmy BOSCH rozkręcającym rower do 45km/h!

Dla mistrza stania

Jesteś mistrzem stójki? Pokaż co potrafisz! Pozwolimy Ci się wykazać. Przejedź trasę 4m w jak najdłuższym czasie - możesz nawet zagiąć czasoprzestrzeń, a wygrasz bardzo atrakcyjne nagrody.

KORA Jackowska była nimi zachwycona

Tego dnia będziecie mogli na żywo usłyszeć koncert zespołu PRIMETIME - półfinalisty jednego z talent show. Idąc za słowami Maćka Maleńczuka "Gość lepiej trawi, jak muzyczki słucha " o strawę dla gości zadba kucharz serwując dania z grilla.

Licytacja

Lubisz dreszczyk emocji i rywalizację? Weź udział w licytacji Vouchera o wartości 2000zł do wykorzystania na zakup roweru w sklepie halarowerowa.pl lub skorzystaj z rabatu sięgającego nawet 20% na wszystkie rowery.

Tworzenie projektu idealnego miasta dla rowerów

Najmłodsi będący pod profesjonalną opieką usłyszą najważniejsze informacje o ruchu drogowym. Jeśli w Twoim dziecku drzemie artysta, będzie mogło się wykazać, malując idealne miasteczko dla rowerów na ogromnej powierzchni specjalnie przygotowanej w tym celu makiety.

Więcej informacji najdziecie Państwo na stronie http://gepida.com.pl/aktualnosci.html

Rowerowa Impreza Rodzinna. Warszawa ul. Wał Miedzeszyński 262. Sobota 07/06/2014 godziny: 12.00-17.00 Serdecznie Zapraszamy!

Więcej o: