Weekend Polska na Rowery - materiały do pobrania

Twój udział w wielkim rowerowym święcie jakim jest Weekend Polska na Rowery nie przejdzie bez echa jeżeli swoją ścianę będziesz mógł przyozdobić pamiątkowym dyplomem Polski na Rowery oraz organizatora imprezy otrzymanym na jednym z licznych wydarzeń weekendu 6-8 czerwca.

Poniżej znajdziecie linki do dokumentów w formacie pdf, które każdy organizator imprezy powinien wydrukować. Jest to plakat zapowiadający imprezę Weekendu Polska na Rowery oraz dyplomy.

Plakat imprezy Weekendu Polska na Rowery

Dyplom za wzięcie udziału w imprezie Weekendu Polska na Rowery

Dyplom za pomoc w organizacji imprezy Weekendu Polska na Rowery

Dyplom za zorganizowanie imprezy Weekendu Polska na Rowery

Dyplom za zajęcie I miejsca w imprezie Weekendu Polska na Rowery

Dyplom za zajęcie II miejsca w imprezie Weekendu Polska na Rowery

Dyplom za zajęcie III miejsca w imprezie Weekendu Polska na Rowery

Zorganizujcie własną imprezę rowerową (wycieczkę, przejazd, piknik rowerowy) i zgłoście ją nam za pomocą formularza - pomożemy ją nagłośnić. Dołączcie do grona organizatorów i stwórzcie coś jedynego w swoim rodzaju, mniej lub bardziej kameralnego. Zapraszamy osoby prywatne, szkoły, samorządy, organizacje pozarządowe, kluby turystyczne i sportowe, sklepy rowerowe. Nie czekajcie na ostatnią chwilę. Im wcześniej zaczniemy nagłaśniać Wasze imprezy, tym więcej osób będzie miało szanse na nie przyjechać!

Jak dodać imprezę

Masz pomysł na własną imprezę i chcesz ją zgłosić? To bardzo proste! Kliknij w poniższy link, a czytelny i prosty formularz przeprowadzi Cię łatwo przez proces rejestracji.

FORMULARZ DO ZGŁASZANIA IMPREZ

Jak zorganizować imprezę

Patronatem obejmiemy wszystko, co jest imprezą promującą rower. Zachęcamy was do robienia małych imprez dla rodziny, znajomych, sąsiadów. Jeśli jednak chcecie zrobić coś większego - polecamy nasz poradnik.

JAK ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ W RAMACH WEEKENDU POLSKA NA ROWERY

Podpowiadamy kilka pomysłów na organizację własnej imprezy

Oczywiście stosunkowo łatwo wymyślić coś takiego jak 220 kilometrowy wyścig ze Szczyrku na Łysą Polanę, wielotysięczną masę krytyczną lub rodzinny piknik z miasteczkiem ruchu drogowego i tuzinem sponsorów oraz Budką Suflera jako gwiazdą wieczoru. Znacznie trudniej jest to zrobić. Trudno też zaproponować coś, co jest tanie, stosunkowo łatwe do zorganizowania, włączające rowerzystów o różnym doświadczeniu, wieku, płci, zasobności portfela i przygotowaniu kondycyjnym, a do tego, o czym jeszcze długo wszyscy w okolicy będą mówić, sympatycznie się uśmiechając.

KILKA POMYSŁÓW NA IMPREZĘ WEEKENDU POLSKA NA ROWERY

Więcej o: