Veturilo przed Blue City

Od 1 kwietnia Br. przy centrum handlowym Blue City ruszyła wypożyczalnia miejskich rowerów Veturilo. Dzięki temu klienci mogą w szybki i przyjemny sposób dotrzeć na zakupy pod Błękitną Kopułą.

Z dotychczasowych doświadczeń wynika, że wypożyczalnie rowerów Veturilo cieszą się ogromnym zainteresowaniem warszawiaków. Ułatwiają nie tylko poruszanie się po zatłoczonym mieście, ale też są ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu, a także przejawem stylu życia coraz bardziej aktywnych ekoentuzjastów. Dla takich miejsc jak Blue City dodatkowym atutem jest to, że dzięki wypożyczalni rowerów stają się ważnym punktem przesiadkowym dla młodych i mobilnych.

"Wierzymy, że stacja rowerowa jest w stanie wygenerować dodatkowy ruch w centrum handlowym. Wierzymy też, że pozytywnie wpływa na wizerunek centrum. Jestem pewny, że dzięki stacji jeszcze mocniej zwiążemy nasze centrum z żywą tkanką miasta. Sam zamierzam jeździć do pracy rowerem - mówi Yoram Reshef, dyrektor centrum handlowego Blue City.

Rowery można wypożyczać przez całą dobę. Pierwsze 20 minut jest bezpłatne, za kolejne 40 minut trzeba zapłacić złotówkę, a za drugą godzinę - 3 złote. Trzecia godzina to 5 zł, a czwarta i kolejne  - 7 zł. Stacja znajduje się od strony Alei Jerozolimskich, nieopodal wejścia głównego do Blue City i ścieżki rowerowej.

Więcej o:
Copyright © Agora SA