IV Międzynarodowe Targi Rowerowe Kielce Bike-Expo

Targi Bike-Expo w Kielcach to największe Targi rowerowe w Polsce i jedne z największych targowych imprez w Europie. W tym roku odbywać się będą od 3 do 5 października i przyciągną największe firmy branży rowerowej oraz klientów indywidualnych. Co zawiera tegoroczny program?

Najnowocześniejsze modele jednośladów, akcesoria i profesjonalne stroje rowerowe na IV Międzynarodowych Targach Rowerowych Kielce Bike-Expo zaprezentuje w tym roku aż 180 wystawców z 13 krajów: Czech, Niemiec, Chin, Białorusi, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Holandii, Finlandii, Węgier, Indii, Tajwanu i Polski. Ranga imprezy z roku na rok wzrasta. Wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych i imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi Kielce Bike-Expo to nie tylko wielkie święto branży rowerowej, ale również propagowanie zamiłowania do dwóch kółek. Wśród wydarzeń towarzyszących znajdują się Finał MTB Cross Maraton, zawody rowerowe BMX Bike-Expo Contests, mecze Bike Polo czy rajdy rowerowe przygotowane przez PTTK (3 i 5 października) po okolicach Kielc z metą w Targach. W programie są także pokazy mody rowerowej oraz szkolenia z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Do dyspozycji zwiedzających będzie też strefa testowania rowerów elektrycznych, gdzie na specjalnie przygotowanym torze można będzie wypróbować tego typu pojazdy.

Targi trwać będą od 3 do 5 października w godzinach od 10 do 18. Jednakże pierwsze dwa dni targów przeznaczone są dla osób związanych z branżą rowerową - dla publiczności Targi otwarte są w sobotę 5 października w godzinach 10-17.

Szczegóły dotyczące udziału w wydarzeniach towarzyszących znajdują się na www.bike-expo.targikielce.pl oraz na Facebooku .

Więcej o: