Bike & Fashion znowu w Warszawie

29 czerwca w Warszawie odbędzie się Bike & Fashion - już druga impreza łącząca to, co najlepsze w modzie, dobrym stylu i rowerach.

Bike & Fashion to targi rowerowo-modowe na których znajdziecie wszelkiego rodzaju rowery holenderskie, ostre koła, szosówki, MTB, cruisery ... czyli to co lubicie najbardziej, najlepszy środek transportu w mieście.

Oprócz tego pokazany zostanie szeroki wachlarz dodatków do rowerów czyli koszyki, dzwonki, uchwyty do kierownicy, siodełka, bidony, zabezpieczenia, kaski i wiele wiele innych. Będą też oczywiście ubrania od polskich młodych projektantów i jedynych w swoim rodzaju marek, wszystko to co trzeba na siebie włożyć żeby stylowo i z klasą wyglądać na swoim rowerze. Od bluz i wyjątkowo modnych w tym sezonie dresów po sukienki i spódniczki, czapki, nerki, torebki. Dodatkowo specjalnie dla Pań trochę biżuterii by dopiąć całą rowerową stylizację. Oglądanie umili muzyka, słońce, chillout, zimne piwko, doborowe towarzystwo i miła atmosfera.

Obecna, już druga edycja Bike & Fashion, odbędzie się 29 czerwca (10:00 - 18:00) w klubie "Temat rzeka" w Warszawie, na plaży nad Wisłą (przy moście Poniatowskiego po praskiej stronie Wisły).

ZOBACZ TEŻ: Relacja z pierwszej edycji Bike & Fashion

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.