Weekend Polska na Rowery - pierwsze imprezy już za nami!

Choć Weekend Polska na Rowery zaczyna się dopiero 7 czerwca, pierwsze imprezy zorganizowane w jego ramach już się odbyły. Najlepsze jednak wciąż przed Wami!

Choć nazwa "Weekend" sugeruje, że wszystkie imprezy odbędą się w dniach 7-9 czerwca, tak naprawdę na pierwsze imprezy odbywające się w ramach Weekendu "Polska na Rowery" można było wybrać się już tydzień wcześniej - w długi weekend na przełomie maja i czerwca. Do wyboru były chociażby Lubelska Vuelta , czy DCR MTB Race .

Zasadnicza część Weekendu Polska na Rowery odbędzie się jednak w weekend 7 - 9 czerwca. To wtedy odbędą się największe przejazdy rowerowe organizowane przez sieć Miasta dla Rowerów w ramach Święta Cyklicznego i inne duże przejazdy - w prawie każdym większym mieście w Polsce. Ale Weekend to także imprezy mniejsze, organizowane przez rowerzystów - dla rowerzystów - pikniki , wycieczki rowerowe , czy imprezy sportowe . Są też imprezy bardziej oryginalne. Chcesz pojeździć na rowerze stacjonarnym? Proszę bardzo . W ramach Weekendu Polska na Rowery każdy znajdzie coś dla siebie!

Listę wszystkich imprez odbywających się w ramach Weekendu "Polska na Rowery" znajdziecie TUTAJ . Zachęcamy też do zobaczenia naszego kalendarza i mapy imprez odbywających się w Weekend .

Więcej o: