Uwaga - konkurs! Wygraj bilety do kina

Wymyśl hasło na nalepkę, którą mógłby nakleić na samochód kierowca przyjazny rowerzystom i wygraj bilety do kina na Festiwal Filmów Rowerowych organizowany przez Polska na Rowery.

Moc atrakcji na festiwalu!

Hasło powinno być krótkie, takie, by zmieściło się na nalepkę na szybę lub zderzak samochodu. Przykłady? "Wyprzedzam rowerzystów w bezpiecznej odległości", "Przepuszczam rowerzystów w korku" - chodzi o to, by kierowca pokazał, że traktuje rowerzystów jako pełnoprawnych uczestników ruchu. Nagrodzimy pięć haseł, wybierzemy te najbardziej kreatywne, zabawne, przemyślane.

Więcej informacji o konkursie na naszym FB

Mamy do rozdania 12 biletów, a dzielimy je tak:

- Jedna I nagroda: 4 bilety na wybrany film,

- Cztery II nagrody: 2 bilety na wybrany film (pierwszeństwo wyboru ma osoba, której hasło redakcja uzna za ciekawsze).

Oto filmy, na które rozdajemy bilety:

- "Riding the long white cloud" (zawodowi skaterzy- m.in Chris Haslam, Cario Foster etc. podczas rowerowego tripu po Nowej Zelandii),(sobota 22.09, 14:00, kino Muranów) - 4 bilety,

- "Hit em in the mouth" (dokument o rowerowej społeczności skupionej wokół Bike Polo w Seattle),(niedziela 23.09, 14:00, kino Muranów) - 4 bilety,

- Sunday in hell (klasyk! Eddie Merckx zaprasza na morderczy wyścig rowerowy Paryż-Roubaix!), (niedziela 23.09, 18:00, kino Muranów) - 4 bilety.

Konkurs trwa od środy 19 września od godziny 13 do piątku 21 września do godziny 13. Hasła wysyłajcie na maila rowery@agora.pl . Możecie też chwalić się nimi na naszym FB (ale udział w konkursie wezmą tylko te wysłane na maila)! Tam też opublikujemy listę zwycięzców (w piątek 21 września) i najlepsze hasła.

Więcej o: