Blogi polskanarowery.pl - zapraszamy do akcji!

Już ponad 30 osób już ma swoje blogi na polskanarowery.pl. Także Wy możecie się przyłączyć do naszej akcji wirtualnie.

W ubiegłym roku uruchomiliśmy dla Was kalendarz rowerowy . Było to miejsce dla Was - na Wasze imprezy, Wasze wycieczki, Wasze spotkania i inicjatywy. W tym roku idziemy jeszcze dalej - uruchomiliśmy Rowerowe Blogi w serwisie polskanarowery.pl .

Dzięki temu zyskaliście zupełnie nowe możliwości. Zakładając i pisząc bloga, możecie informować o swoich imprezach i działaniach rowerowych - i to niezależnie czy jesteście zwykłymi rowerzystami, przedstawicielami organizacji rowerowych, czy sklepów sprzedających rowery lub akcesoria.

Możecie opisywać swoje wycieczki, zmagania, albo codzienne sytuacje na drodze. Możecie pisać o sprawach, które Was irytują, bawią, smucą, albo cieszą. O wszystkim tym, o czym my - z braku wiedzy lub czasu - napisać nie możemy. Najlepsze Wasze teksty będziemy się starali doceniać i promować. Niektóre z nich  pojawiają się na naszej stronie głównej, a nawet na stronie Gazeta.pl.

Więcej informacji o tym jak założyć i prowadzić bloga znajdziecie w naszym najczęściej zadawane pytania na temat blogów polskanarowery.pl . Jeśli macie pytania - piszcie na rowery@agora.pl - na pewno odpowiemy.

JAK ZAŁOŻYĆ BLOGA: INSTRUKCJA + FORMULARZ .

Bohdan, Rafał

PS.  Blogi, oprócz Was, ma też część naszego grona redakcyjnego: Agata i Rafał . Jest też warsztatowy blog naszej akcji , na którym będziemy informować o sprawach technicznych związanych z blogami i profilami na naszej stronie.

Więcej o: