Epilog Mazovii MTB w Łomiankach

W niedzielę 2 października w Łomiankach na ostatniej w tym roku edycji Mazovii MTB spotkali się miłośnicy dwóch kółek.

Na starcie pojawiło się ponad 650 osób, którzy mieli do wybory trzy trasy prowadzone po jakże malowniczym o tej porze roku Kampinoskim Parku Narodowym.

Zwycięzcą na najdłuższym tym razem dystansie Mega został Paweł Baranek z MBike Team Marathon , drugi był Daniel Pepla z Kliwer Bike Team , trzeci Marek Stram z Gerappa - mieszkający w Dziekanowie Leśnym. Pierwsza na metę z Pań na tym dystansie przyjechała Agnieszka Sikora z Łomianek , za nią odpowiednio uplasowały się Agnieszka Pietrzak i Urszula Luboińska .

Na pośrednim dystansie Fit wśród Panów wygrał Adrian Kucharek , drugie miejsce zajął Artur Chojnacki , trzecie Rafał Urbanowicz . Wśród kobiet pierwsze miejsce wywalczyła Magdalena Chmielewska , drugie Maja Borowiec , a trzecie przypadło Anna Osman z miejscowego klubu AGR Welodrom.

Wśród najmłodszych zwyciężyli Olimpia Rosochacka oraz Maurycy Muzyka .

Całe zaplecze tej jesiennej edycji usytuowane było w ciepłych pomieszczeniach Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego w Łomiankach. Tam też odbyła się Ceremonia Oficjalnej Dekoracji Epilogu Mazovia MTB Martahon 2011, w którj uczestniczyli między innymi Burmistrz Łomianek Pan Tomasz Dąbrowski oraz Cezary Zamana.