Targi Rowery 2012 w Warszawie coraz bliżej

Weekend na przełomie września i października to cykliczne święto miłośników rowerów. To właśnie wtedy odbywają się coroczne targi rowerowe w Warszawie.

W tym roku Targi Rowery 2012" odbędą się w dniach 29.09 -1.10 2011 w Centrum MT POLSKA w Warszawie przy ul. Marsa 56c.

Pierwsze dwa dni przeznaczone są przede wszystkim dla firm branży rowerowej na spotkania i rozmowy handlowe. Na ostatni dzień (sobota 1.10.2011) przygotowano liczne atrakcje z myślą o fanach jazdy rowerowej: spotkania z wybitnymi sportowcami, zawody, akrobacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Najważniejsza będzie jednak prezentowana ekspozycja. Z satysfakcją informujemy, że w trakcie tegorocznej, jesiennej edycji, swoje kolekcje na 2012 rok, zaprezentuje elita światowych producentów. Wśród największych, kultowych marek zobaczymy między innymi: Author, BH-fit, Cannondale, Chillride, Cube, Dahon, Gazelle, Giant, Hercules, Kona, KTM, Mbike, Merida, Scott, Specjalized, Trek, Wheeler, Winora . Oprócz tego pojawią się też produkcenci lub dystrybutorzy osprzętu i akcesoriów z firm: Alpina, Acor, Topeak, Ergon, Allan, Sigma, Ziener, Ortlieb, Tubus, Trelock, Polisport, Marzocchi, Feedback Sport, XLC, muc-off . To tylko część prezentowanych marek.

Ponadto na Targach będzie można:

-spróbować jazdy na najnowszych modelach,

- obejrzeć profesjonalne pokazy akrobacji (DIRT) w wykonaniu 10-osobowej czołówki zawodników Polski,

- dokonać zakupu lub zarezerwować wybrane modele rowerów i akcesoriów w specjalnych "targowych" cenach,

- uzyskać poradę w zakresie konserwacji, użytkowania, serwisowania (ciekawostka: stoisko loter.pl pokaże rowery do przewozu samolotem oraz udzieli praktycznych informacji nt. rower samolotem),

- spotkać mistrzów sportu,

- uzyskać informacje o cyklach zawodów rowerowych dla amatorów (maratony mtb, triathlon),

- wylosować atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z nowinkami światowej czołówki przemysłu rowerowego przygotowanymi na 2012 rok.

Więcej o: