ExCycle Warsaw - "Śladami Street Artu" w Balsamie i rajd rowerowy Szlakiem Wisły

W sobotę 20 sierpnia w Kubie Balsam odbyła się ostatnia impreza klubowa ExCycle Warsaw- cyklu rowerowych gier miejskich, którym towarzyszyły imprezy i konkursy fotograficzne. Podobnie jak podczas ostatniej gry, która miała miejsce tydzień wcześniej, frekwencja uczestników wykazała tendencje wzrostowe. To jednak jeszcze nie ostatnie wydarzenie z cyklu ExCycle w tym roku.

Jak co dwa tygodnie, podczas imprezy uczestnicy głosowali na zwycięzcę tematycznego konkursu fotograficznego "Śladami Street Artu w Obiektywie"- został nim ten sam Piotr, który wygrał konkurs "Zielona Stolica w Obiektywie", tym razem oczarowując publikę zdjęciem "Railway Art." Cała reszta bawiła się świetnie przy dźwiękach reggae serwowanych przez znanego i lubianego DJa Rastamańka.

fot. Excycle.pl

Organizatorzy ExCycle szykują w tym roku jeszcze jedną atrakcję - rajd rowerowy, zakończony piknikiem w H2O, który odbędzie się 28 sierpnia. Piknik będzie uroczysty m zakończeniem pierwszej edycji ExCycle Warsaw, podczas którego na uczestników będą czekały kolejne konkurencje sportowe z nagrodami, zostanie wyłoniony ostateczny zwycięzca wszystkich konkursów fotograficznych oraz wylosowany uczestnik gier, który pojedzie we wrześniu na wycieczkę do Amsterdamu. Autor najlepszego z najlepszych zdjęć będzie mógł wybrać pomiędzy Amsterdamem, a jednym z trzech kursów fotograficznych w Qbek Studio.

Zapraszamy do odwiedzenia strony ExCycle.pl i zagłosowania w ostatnim z serii konkursów fotograficznych pod hasłem "ExCycle Warsaw w Obiektywie" - na zdjęcia w galerii konkursowej można oddawać głosy już tylko do czwartku 25 sierpnia!

Więcej o: