Konspirace Alleycat - Warszawa (28 maja 2011)

Zapraszamy na Alleycatc - wyścig pozwalający poczuć jak na co dzień wygląda praca rowerowego kuriera.

Organizator: Konspirace Alleycat

Termin i miejsce startu: 28 maja 2011 roku, godzina 17:30, Pole Mokotowskie (polanka pomiędzy pubem Lolek, a jeziorkiem), Warszawa

Informacje dodatkowe: Już 28 maja Warszawą wstrząśnie potężny wybuch - Konspirace Alleycat Big Bang! Tego dnia dziesiątki rowerzystów wyruszy na eksplorację stolicy ze specjalną misją. Mnóstwo wrażeń, świetna zabawa i integracyjne after party - zapewnione. Warto dodać, że alleycat jest kontynuacją wydarzeń, które miały miejsce dokładnie rok temu, na pierwszym Konspirace, czyli Przodownikach Piasty. Przybywajcie!

Sukces poprzednich imprez tego typu sprawił, że w tym roku, na urodziny Konspirace'a przygotowaliśmy coś specjalnego. Wiemy, jak ważna jest dla Was dobra zabawa, a Wy wiecie, że właśnie na niej zależy nam najbardziej. Nie zmienia to faktu, że uliczni ścigacze na pewno znajdą coś dla siebie, a wszyscy "turyści" będą mogli spokojnie przyglądać się atrakcjom stolicy. Konspirace jest na każde tempo, na każdy rower (i na każdą pogodę!).

Tym razem rowerzyści wcielą się w rolę... tajemnica! Jeśli chcesz wiedzieć jaka historia związana będzie z majowym alleycatem po prostu przyjedź. Możemy tylko zdradzić, że w tę edycję wpletliśmy elementy jedynego słusznego sportu drużynowego, czyli Bike Polo, o którym więcej powie nasz partner - Polish Hardcourt Bike Polo Association. Oprócz tego 28 maja czeka Was mnóstwo, mnóstwo innych atrakcji.

Start 17.30 z Pola Mokotowskiego, z polanki między Lolkiem a jeziorkiem. Na miejsce zbiórki oprócz roweru trzeba zabrać 5 pln wpisowego, długopis i dowodzik (tak, tak, impreza jest tylko dla pełnoletnich). Mapki niekoniecznie będą potrzebne, a i przyjezdni nie muszą się martwić nieznajomością stolicy.

Alleycata zwieńczy after party w przy Chmielnej. Na każdego, kto ukończy trasę czekać tam będzie piwo gratis (oczywiście bezalkoholowe). Podczas imprezy rozegramy stójki i footdowny, a nagrodami obsypie Was pierwszy prawdziwy polski sklep ostrokołowy z Poznania.

Więcej informacji TUTAJ .

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

MAPĘ IMPREZ

Więcej o: