Bydgoska Masa Krytyczna (29 kwietnia 2011)

Kolejny przejazd Bydgoskiej Masy Krytycznej - zapraszamy.

Organizator: Bydgoska Masa Krytyczna

Termin i miejsce startu: Bydgoszcz, Stary Rynek, godzina 18:00, 29 kwietnia 2011 roku.

Informacje dodatkowe: Bydgoska rowerowa Masa Krytyczna - przejazd pojazdów napędzanych siłą ludzkich mięśni. Wstęp wolny. Trasa ustalana na bieżąco. Tempo przejazdu dostosowane jest do słabszych uczestników.

Masa w tym miesiącu poswięcona jest tematowi bezpieczeństwa. 29 kwietnia o 18 wyruszymy ze Starego Rynku i po godzinie dotrzemy do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. Tam, na polanie koło wejścia do ZOO, od godziny 16 będzie trwał festyn skierowany w głównej mierze do najmłodszych.

Dla rodziców najważniejszą informacją powinna być ta, że ich pociechy po teoretycznym i praktycznym przygotowaniu będą mogli podejść do egzaminu na kartę rowerową. Poza tym, odbędą się pokazy sprzętu policyjnego, radiowozów oraz szkolenie z pierwszej pomocy. Najmłodsi będą mogli pomalować sobie twarze i otrzymają upominki. Cała impreza zostanie zakończona ogniskiem po przyjeździe BMK.

Zachęcamy rodziców do przyjazdu z dziećmi do LPKiW i zadbanie o ich bezpieczeństwo. Rowerzystom, którzy wyruszą ze Starego Rynku przypominamy natomiast o zabieraniu różnego rodzaju trąbek i dzwonków tak, aby było nas nie tylko widać, ale i słychać

Więcej informacji TUTAJ .

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

MAPĘ IMPREZ

Więcej o: