Noc Świętojańska z BGŻ! - 24 czerwca

Najkrótsza noc roku tuż. Przez jednych zwana świętojańską, przez innych Kupały, na pewno jest wyjątkowa i niewybaczalnym grzechem byłoby spędzenie jej w domu, w ciepłych bamboszach, ze wzrokiem beznamiętnie wlepionym w telewizor. Jeśli nie masz jeszcze planu, wciąż się zastanawiasz jak zagospodarować tę noc no i masz już dość banałów w stylu ognisko, gitara, mamy dla Ciebie, drogi rowerzysto doskonałą propozycję. Rzecz jasna rowerową.

24 czerwca wieczorem wsiądź na swój rower, odwiedź o godzinie 19:00 jedną z placówek Banku BGŻ w Warszawie (lista poniżej), zarejestruj się do gry i ''wykręć'' nawet 40 % zniżki w Sklepie Ski Team. Zasady są niezwykle proste. Między 19:00 a 24:00 odwiedź jak najwięcej oddziałów wspomnianego banku i równo o północy zamelduj się w I Oddziale Operacyjnym BGŻ przy ul. Grzybowskiej.

Pamiętaj: nie musisz być klientem banku BGŻ, żeby wziąć udział w grze. Gra jest otwarta dla wszystkich osób pełnoletnich!

Punktów kontrolnych jest w sumie 20. Zaliczenie ich wszystkich jest nie lada wyzwaniem. Z pobieżnych wyliczeń (gratulacje dla śmiałka, który testował trasę!), to ponad 100 km. Nie każdemu uda się trasę pokonać i pewnie nie jeden przez nią zostanie pokonany. Grunt to odpowiednio zaplanować nocny rowerowy tour. Jesteś twardzielem? A może tylko tak ci się wydaje?

Zatem weź swój rower, naoliw łańcuch, dokręć luźne śrubki i staw się 24 czerwca w jednym z warszawskich oddziałów Banku BGŻ. Kręć nocą i wykręć zniżkę. Na koniec kilka dodatkowych informacji, dotyczących świetojańskiego rajdu rowerowego. Miłej lektury:

Ulga ''wykręcona'' w grze może być zrealizowana podczas jednorazowego zakupu w jednym ze sklepów Ski Team w Warszawie do 24.07.2010 roku. Cena zakupu nie może przekraczać 10.000,00 zł brutto (z uwzględnieniem kwoty podatku VAT). Rabat dotyczy zakupu po jednym przedmiocie (rower, akcesoria rowerowe, ubrania sportowe) z asortymentu Ski Team.

Dokładna mapa Warszawy z oznaczonymi punktami kontrolnymi zostanie opublikowana w Gazecie Wyborczej 24 czerwca . W Świętojańskiej Nocy Rowerowej mogą wziąć udział osoby posiadające sprawny technicznie i oświetlony rower. Przy rejestracji potrzebny będzie dowód osobisty. W czasie gry nie można łamać przepisów prawa o ruchu drogowym.

DO POBRANIA :

mapa punktów kontrolnych (PDF)

regulamin gry (PDF)

oświadczenia uczestnika o wyrażeniu zgody na przetworzenia danych osobowych (PDF)

oświadczenie uczestnika o przystąpieniu do gry (PDF)

oświadczenie uczestnika o tajemnicy bankowej (PDF)

Krzysztof Łojek (z lewej) i Krzysztof Kirilenko niemal codziennie dojeżdżają do centrali
BGŻ-u na rowerach. Ten pierwszy z Ursusa, a drugi aż z MarekKrzysztof Łojek (z lewej) i Krzysztof Kirilenko niemal codziennie dojeżdżają do centrali BGŻ-u na rowerach. Ten pierwszy z Ursusa, a drugi aż z Marek Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta

PUNKTY KONTROLNE:

- I Oddział Operacyjny w Warszawie Grzybowska 4 - IV Oddział w Warszawie Kasprzaka 10/16 - V Oddział w Warszawie Tamka 16 - VI Oddział w Warszawie Żurawia 6/12 - II Oddział Operacyjny w Warszawie Al. Niepodległości 119 - VII Oddział w Warszawie Rzymowskiego 30 - VIII Oddział w Warszawie Puławska 29 - IX Oddział w Warszawie Nałęczowska 64 - XIII Oddział w Warszawie Wąwozowa 18 - III Oddział Operacyjny w Warszawie Francuska 47 - XV Oddział w Warszawie Dąbrowszczaków 10 - XVI Oddział w Warszawie Światowida 49 - XVIII Oddział w Warszawie Trakt Brzeski 52 A - IV Oddział Operacyjny w Warszawie Broniewskiego 9 E - XIX Oddział w Warszawie Człuchowska 66 - XX Oddział w Warszawie Wrocławska 21 - XXI Oddział w Warszawie Rudnickiego 10 - XXII Oddział w Warszawie Popularna 54 - Ski Team Pro Shop ul. 17 Stycznia 36/38 - Ski Team Bis Pro Shop ul. Karolkowa 17/ 19

Więcej o: