Odkurz siodło i na rower wsiądź z rodziną w Przecławiu (8 maja)

Swego nie znacie, cudze chwalicie? Odkurz siodło i na rower wsiądź z rodziną! Akcja rowerowa w Przecławiu.

ORGANIZATOR : Tomasz Żurawik

TERMIN, LOKALIZACJA : 8 maja, Przecław, zachodniopomorskie

START : godz. 10.30 sprzed Szkoły w Przecławiu

TRASA : Przecław-Warzymice-Będargowo-Kurów-Smolęcin-Smętowice. W Smętowicach w gospodarstwie Agroturystycznym u Pani Lucyny, na chętnych będzie czekał rozpalony grill ( produkty na grill zabieramy we własnym zakresie:-)) Trasa powrotna : Smętowice-Smolęcin-Kurów-Warzymice-Przecław. Planowany przyjazd około godziny 15.30

Na trasie zobaczymy ruiny kościołów w Kurowie I Smolęcinie. W Kurowie obejrzymy przydomową siłownię wiatrową. Przez całą drogę będą nam towarzyszyły zapierające dech w piersiach panoramy okolicznych miejscowości,śpiew ptaków i tupot sarnich racic... Nie daj się namawiać, spędź czas w miłym towarzystwie (gwarantowane), poznaj bliższych i dalszych sąsiadów zamieszkujących naszą gminę!!!

Trasa dla rowerzystów w wieku 10 - 110 lat, średniowymagająca. Będziemy poruszać się drogami powiatowymi i gminnymi o niskim natężeniu ruchu. Trasa miejscami prowadzi drogami polnymi. Zachęcam do uczestnictwa całymi rodzinami, uczestnicy niepełnoletni muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych (koniecznie przed wycieczką proszę o kontakt telefoniczny!) na uczestnictwo w wycieczce.

DODATKOWE INFORMACJE : Tomasz Żurawik tel: 500 29 52 52

Więcej o: