Pierścień Czarnej Kropki (1-9 maja)

Trasa ''Pierścień Czarnej Kropki'' jest częścią XLVI Rajdu Beskid Niski ''Drużyna Pierścienia'', na który składa się kilka różnych tras, nie tylko rowerowych. Przecięcie wszystkich tras nastąpi 2 maja w Czeremsze.

ORGANIZATOR :

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich

TERMIN, LOKALIZACJA : 1.05 - 9.05, Lubzina, podkarpackie

Operację poszukiwania zaginionego pierścienia zaczynamy na dworcu Warszawa Wschodnia w piątek 30 kwietnia o godzinie 17.30 przy kasie nr 1 (od ul Kijowskiej). Pierwsze wskazówki dotyczące położenia cennego klejnotu znajdziemy w pociągu: InterRegio Warszawa Wschodnia 17:58 - Lubzina 23:54 (przesiadka w Krakowie na osobówkę)

Zakup biletów dla członków ekipy poszukującej zaginionego Pierścienia z wyprzedzeniem - zatem na spotkaniu przedwyjazdowym zbieramy po 100 zł (lub przelewem na konto Makara).

TRASA : Lubzina - Trzcinica - Bielcza - Štefánikova Bardejov - Popradská - Vazec - Liptovsky mikulas - Zakopane

MAPA

KOSZT : Weźcie 50E i 200 zł (warto mieć dodatkowe fundusze na wypadek awarii roweru) - koszty w zależności od ilości tajnych misji poszukiwawczych mogą spaść. W przypadku wyjazdu na 4 dni (powrót z Adamem), koszt ok. 160 zł

KONTAKT : Skontaktuj się zatem z Władcami Pierścieni wcześniej, gdyż muszą oni przekazać Czarnej Kropce, prawowitej właścicielce cennego, zaginionego Pierścienia, wiedzę o: - rezerwacji miejsc i ew. kupienia biletu grupowego - informacji o posiadanym namiocie - informacji o dojeździe z innej części Polski.

Wojtek: makarewicz.wojciech@gmail.com tel. 601 137 109 (rekrutacja członków grupy poszukiwawczej) Marta: tel. 605 881 888, Adam: adamjrac@op.pl tel. 501 033 417

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej o: