Rajd rowerowy w Elbląg - Iława ( 3 maja)

Stowarzyszenie ''Łączy Nas Kanał Elbląski - Lokalna Grupa Działania'' zaprasza na rajd z Elbląga do Iławy.

Stowarzyszenie ''Łączy Nas Kanał Elbląski - Lokalna Grupa Działania'' oznakowało w zeszłym roku zielony szlak rowerowy z Elbląga do Iławy. Grzechem byłoby nie sprawdzić, jakie atrakcje spotkają nas podczas jego przemierzania i co ciekawego na nim zobaczymy.

ORGANIZATOR : Stowarzyszenie ''Łączy Nas Kanał Elbląski - Lokalna Grupa Działania''

TERMIN, LOKALIZACJA : 3 maja, Elbląg, warmińsko-mazurskie

START : na elbląskim Placu Jagiellończyka, godz. 7:00

TRASA : ELBLĄG - Nowakowo - Kępa Rybacka - Bielnik II - Wikrowo - Jegłownik - Gronowo Elbląskie - Zwierzno - Stare Dolno - Święty Gaj - Kwietniewo - Rychliki - Jelonki - Buczyniec - Lepno - Połowite - Jarnołtowo - Zalewo - Jerzwałd - Siemiany - Szymbark - IŁAWA

Z Iławy wracamy PKP PR. Iława 18.24 - Malbork- 19.28 - Elbląg-20.54 Cena biletu rower to 22 zł.

UCZESTNICY : Zapraszam WYŁĄCZNIE osoby pełnoletnie lub małoletnie w towarzystwie rodziców lub opiekunów. Udział w wycieczce jest bezpłatny i każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Serdecznie zapraszam płeć piękną. Długość całej trasy to około 130 km, także zapraszam na nią osoby przyzwyczajone do siodełka. Tempo wycieczki będzie spokojne i nie będzie przekraczało 20 km/h. Poza asfaltem zapoznamy się z lokalnymi drogami terenowymi, także przydadzą się rowery z działającą amortyzacją. Trasa szlaku nadaje się zarówno dla rowerów MTB jak i trekingowych.

Dla pierwszych 10 osób mam niespodzianki ufundowane przez Stowarzyszenie!

Przewidywane są przerwy na jedzenie i robienie zdjęć.  Należy mieć ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, pompkę, klucze. Szczególnie zalecam także założenie kasku na głowę. Jedziemy bez względu na pogodę.

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej o: