Transgraniczna majówka rowerowa po Puszczy Białowieskiej (1-2 maja)

Zaproszenie na majówkę rowerową po białoruskiej części Puszczy Białowieskiej.

ORGANIZATOR : Kluby rowerowe 'Eskapada' z Białegostoku i 'Kolo-BOK' z Brześcia

TERMIN, LOKALIZACJA : 1-2 maja, Białystok, podlaskie

START : 1 maja, wyjazd pociągiem ze stacji Białystok Główny o godz. 6.39

TRASA : Vysoko-Litovsk - Kamieniuki - Białowieża

PROGRAM : 1 maja o godz. wyjazd pociągiem ze stacji Białystok Główny o godz. 6.39. Dojazd do stacji Vysoko-Litovsk (Białoruś) na godz. 9:57 (czasu białoruskiego). Tam spotykamy się z rowerzystami z Brześcia i wyruszmy rowerami w kierunku Puszczy Białowieskiej.

Przyjazd do miejscowości Kamieniuki planujemy na godz. 15:30. Tutaj obiad, zakwaterowanie. Nocleg w dwuosobowych pokojach z łazienką. Po obiedzie krótka przejażdżka po okolicy. Wieczorem ognisko i wspólna międzynarodowa biesiada.

2 maja pobudka o godz. 9.00. Śniadanie i eskapada rowerowa po dzikich ostępach Puszczy Białowieskiej z przewodnikiem (min. okolice malowniczego Jeziora Ladzkiego). W programie również zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego oraz Krainy Dziadka Mroza. Ok. godz. 16:30 przekraczamy granicę w miejscowości Piererow. Następnie przejazd po Białowieży. Powrót do Białegostoku autokarem na godz. ok. 19.00

Koszt rajdu 200zł + 12EURO dla członka Klubu Eskapada. (250zł + 12 EURO dla pozostałych). Zapewniamy: przejazd uczestników rajdu i rowerów z Białegostoku na miejsce rajdu i z powrotem, koszty zakwaterowania i wyżywienia w czasie rajdu, ubezpieczenie, wizę turystyczną oraz kamizelki ochronne.

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej o: