VII etap LOTTO Poland Bike Marathon 2013 (3 i 4 sierpnia 2013)

W Międzyrzecu Podlaskim odbędzie się siódmy etap, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich.

Organizator: Poland Bike Marathon

Termin i miejsce startu: Międzyrzec Podlaski (Miasteczko Poland Bike, ul. Zahajkowska) - 3 sierpnia (sobota) godz. 17.00-20.00 oraz 4 sierpnia (niedziela) godz. 8.00-10.30 (dystans FAN) i godz. 8.00-11.30 (dystanse MINI i MAX)

Informacje dodatkowe:

- Warto spędzić cały weekend w Międzyrzecu Podlaskim - mówi Grzegorz Wajs, organizator LOTTO Poland Bike Marathon. - Lepszego, wakacyjnego miejsca do sportowej rekreacji w środku lata trudno szukać. W sobotę można spróbować swoich sił na kajakach i narciarskim stoku, a w niedzielę wziąć udział w maratonie rowerowym. Zapraszam całe rodziny do Międzyrzeca Podlaskiego w niedzielę, 4 sierpnia.

Kolarska rywalizacja rozegra się tradycyjnie na trzech dystansach: MAX (50 km - dwie rundy), MINI (25 km - jedna runda) oraz FAN (6 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-7 lat.

Zobacz też: www.polandbike.pl

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o: