Weekend Polska na Rowery - Szlakiem Powstania Styczniowego - Białystok (7-8 czerwca 2013)

Zapraszamy 7 i 8 czerwca br na rajd rowerowy "Szlakiem Powstania Styczniowego" po Parku Krajobrazowym Puszczy Knyszyńskiej.

Organizator: Klub Turystyki Rowerowej ESKAPADA

Termin i miejsce wydarzenia: 7-8 czerwca 2013, dworzec PKP, Białystok

Dodatkowe informacje: 7 czerwca w piątek o godz. 16.30 spotykamy się na dworcu PKP w Białymstoku (przed halą główną). Przejdziemy dystans ok. 30 km do Niemczyna zahaczając o rezerwat "Krzemianka". Wieczorem ognisko. Nocleg w Centrum Rękodzieła Ludowego w Niemczynie .

8 czerwca w sobotę o godz. 8.00 wyruszymy na trasę. Przejedziemy po nowowytyczonym Szlaku Powstania Styczniowego aż na polanę Wyżary (okolice Walił). Dystans ok 70km. Trasa niełatwa! Wieczorem ognisko w Wyżarach. Zapewniamy transport rowerów do Białegostoku.

Powrót uczestników we własnym zakresie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, postaramy się wynająć autobus lub bus. Wyżywienie i napoje uczestnicy organizują sobie we własnym zakresie. Nie zapomnijcie o kiełbaskach i pieczywie na ognisko w Niemczynie i Wyżarach!

UWAGA! Konieczne są zapisy! (e-mail eskapada@tlen.pl) tel. 666601424 i 602665126

Należy liczyć się z opłatą za nocleg (25zł) oraz za transport rowerów.

Uczestnicy, dla których cała trasa okaże się zbyt ciężka do pokonania, będą mogli "ulotnić się" na trasie zjeżdżając do Białegostoku. Można do nas dołączyć również w sobotę.

Więcej informacji TUTAJ .

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o: