Weekend Polska na Rowery - MTB Maraton w Brzezinach (2 czerwca 2013)

MTB Maraton Górska Jazda w Centrum Polski w Brzezinach to już druga odsłona tej imprezy! - Dołożymy wszelkich starań, aby przygotowywana trasa zasłużyła na miano "diabelnie"  wymagającej - mówią organizatorzy.

Organizator: LTS "Opoczno Sport Team"

Termin i miejsce startu: 02.06.2013, godz. 10.50, centralny plac Jana Pawła II w Brzezinach

Informacje dodatkowe: W nowym przebiegu trasy zostaną zaadaptowane zeszłoroczne fragmenty przygotowywane przez Piotra Dziedzica, oraz całkiem nowe odcinki Doliny Mrożycy.

Trasa została znacznie wydłużona, a co za tym idzie zredukowana do jednej pętli dla dystansu MEGA i dwóch dla GIGA. Edycja Maratonu w Brzezinach będzie drugą odsłoną Górskiej jazdy w Centrum Polski. Dołożymy wszelkich starań, aby przygotowywana trasa zasłużyła na miano "diabelnie" wymagającej.

Obecnie przygotowana trasa maratonu dla dystansu MEGA wynosi 33 km i prawie 550m przewyższenia, a dla dystansu GIGA 65 km i ponad 1050m przewyższenia. Samo położenie w Centralnej Polsce może jednak zmylić tych zawodników, którzy nie znają tej specyficznej trasy. Można z czystym sumieniem w tym wypadku powiedzieć, że miejsce organizowania tej edycji zasługuje na miano prawdziwej "Górskiej Jazdy w Centrum Polski". Będą prawdziwe górki a trasa jest tylko 30 km od geograficznego środka Polski tam gdzie przecinają się autostrady A1 i A2.

Program:

08.00 - 10.30 zapisy w biurze zawodów, odbiór numerów startowych, podpisywanie oświadczeń. 10.50 Rozpoczęcie imprezy. 11.00 start na dystansie MEGA I GIGA. 11:00 start na dystansie Hobby. 11.30 - 18.00 - imprezy towarzyszące dla kibiców i rodzin uczestników maratonu. 15.30 zakończenie imprezy. Dekoracje po zakończeniu poszczególnych dystansów

Więcej informacji TUTAJ.

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o: