Piknik i Parada Rowerowa - Pruszków (12 maja 2013)

Zapraszamy do Pruszkowa na piknik i paradę rowerową!

Organizator: Zdrowy Rower

Termin i miejsce startu: 12 maja 2012, godzina 16:00, ul. Broniewskiego 13, Olszewo-Borki.

Informacje dodatkowe: Stowarzyszenie Zdrowy-Rower pragnie zaprosić wszystkich sympatyków dwóch kółek na kolejne rowerowe wydarzenie w naszym mieście. Impreza ma na celu popularyzację turystyki rowerowej w naszym mieście i promowanie bezpiecznej jazdy na rowerze.

Piknik rozpocznie parada rowerzystów ulicami Pruszkowa! Spotykamy się o godzinie 16.00  12 maja (niedziela), pod Pałacykiem ślubów, skąd pod eskortą Policji przejedziemy ulicami Pruszkowa. Przy Basenie Kapry przewidziany jest piknik rodzinny, a w nim: poczęstunek - zapewniany przez pizzerię Biesiadowo, darmowy przegląd rowerów, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży,  pokazy kuglarskie z możliwością nauki  i  power-rizer  czyli  skaczące szczudła, nauka przepisów ruchu drogowego dla najmłodszych (konkursy z nagrodami), podpisywanie petycji do zarządu WKD o prowadzenie darmowych przejazdów dla rowerów.

Akcja organizowana jest przez stowarzyszenie  www.zdrowy-rower.pl w ramach projektu Teraz Rower, której  celem jest propagowanie roweru jako ekologicznego środka transportu, zachęcenie społeczeństwa do prowadzenia aktywnego trybu życia, promowanie turystyki rowerowej oraz motywowanie  do tworzenia nowych inicjatyw rowerowych.

Więcej informacji TUTAJ .

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o: