Rajd po Wzgórzach Strzelińskich (2 września 2012)

Zapraszamy na VIII edycję Rajdu po Wzgórzach Strzelińskich.

Organizator: AKTIS

Termin i miejsce startu: 2 września 2012 roku, godz. 11.00, Biały Kościół k. Strzelina

Informacje dodatkowe:

VIII edycja Rajdu po Wzgórzach Strzelińskich.

Maraton zostanie rozegrany na dystansach mini (28km) i mega(49km).

Trasa została wytyczona w kompleksie leśnym Wzgórz Strzelińskich; interwałowa, urozmaicona w przeważającej części poprowadzona duktami leśnymi i szutrowymi.

Organizator zapewnia m.in. opomiarowanie elektroniczne, bufety na trasie i mecie oraz zabezpieczenie medyczne.

Biuro zawodów zostało zlokalizowane w Ośrodku Wypoczynku Świątecznego w Białym Kościele. Organizacji rajdu przyświeca idea propagowania kolarstwa górskiego, turystyki rowerowej oraz walorów turystycznych i krajobrazowych naszego regionu.

Szczegółowy regulamin imprezy zostanie opublikowany w pierwszej połowie lipca na stronie organizatora www.bialykosciol.pl . W tym samym czasie zostaną uruchomione zapisy.

Więcej informacji TUTAJ . (strona zostanie zaktualizowana w połowie lipca 2012)

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Krasnal Miętus wyszedł z domu i nie wrócił. Żeby go odnaleźć zastępy rowerowych graczy ruszają na pomoc. Trzeba odszukać ukryte punkty mocy i przechwycić zieloną energię która doprowadzi cię do krasnala. Na szczęście mamy tajemną mapę która zaprowadzi cię tam gdzie rozwiążesz zagadkę jego zaginięcia . Tak zaczyna się pierwsza na pomorzu terenowa gra rowerowa. Przeczytaj w zakładce info na czym polega impreza i czego potrzebujesz żeby wystartować i ruszaj by ocalić Miętusa. Zapraszamy wszystkich którzy chcą złapać krasnala Miętusa do rejestracji na tej stronie a na samą grę do Parku Kultury i Wypoczynku Start obok Switch Pub o godz. 11.00 prosimy o przybycie 30 min. wcześniej. Krasnal Miętus wyszedł z domu i nie wrócił. Żeby go odnaleźć zastępy rowerowych graczy ruszają na pomoc. Trzeba odszukać ukryte punkty mocy i przechwycić zieloną energię która doprowadzi cię do krasnala. Na szczęście mamy tajemną mapę która zaprowadzi cię tam gdzie rozwiążesz zagadkę jego zaginięcia . Tak zaczyna się pierwsza na pomorzu terenowa gra rowerowa. Przeczytaj w zakładce info na czym polega impreza i czego potrzebujesz żeby wystartować i ruszaj by ocalić Miętusa. Zapraszamy wszystkich którzy chcą złapać krasnala Miętusa do rejestracji na tej stronie a na samą grę do Parku Kultury i Wypoczynku Start obok Switch Pub o godz. 11.00 prosimy o przybycie 30 min. wcześniej.

Więcej o: