Poland Bike Marathon - Góra Kalwaria (8 lipca 2012)

Zapraszamy do Góry Kalwarii na kolejne zawody z cyklu Poland Bike Marathon.

Organizator: Poland Bike

Termin i miejsce startu: 8 lipca 2012 r., godzina 11:00, Góra Kalwaria.

Informacje dodatkowe: Szósty wyścig z cyklu Poland Bike Marathon. Do wyboru trzy dystanse: FAN, MINI i MAX. Wymagany kask. Opłata startowa 30 - 60 zł w zależności od dystansu i terminu płatności.

- Każdy może wystartować. Bez względu na wiek. W Górze Kalwarii nie powinno zabraknąć emocji - zapewnia organizator Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Jestem przekonany, że trasa, będąca kompilacją ubiegłorocznej i sprzed dwóch lat, przypadnie do gustu fanom dwóch kółek. Jest zróżnicowana, znajdą się na niej wszystkie rodzaje nawierzchni. Ostatnie 8 km jazdy to teren jak na Mazowsze dość pagórkowaty i prawdziwa namiastka kolarstwa górskiego. Zjazdy przeplatają się z podjazdami. Finisz po bruku pod górę. Niczym na słynnym wyścigu Paryż - Roubaix. Zapraszam wszystkich sympatyków jazdy na rowerze do Góry Kalwarii.

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (50 km), MINI (25 km) oraz FAN (7 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Góry Kalwarii w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-7 lat.

BIURO ZAWODÓW

Miasteczko Poland Bike (Góra Kalwaria, Plac Piłsudskiego) - 7 lipca (sobota) godz. 17-20 oraz 8 lipca (niedziela) godz. 8.30-10.30 (dystans FAN) i godz. 8.30-11.30 (dystanse MINI i MAX)

PROGRAM ZAWODÓW

8.30-10.30 - zapisy w Biurze Zawodów (dystans FAN)

8.30-11.30 - zapisy w Biurze Zawodów (dystanse MINI i MAX)

10.45 - ustawianie zawodników na starcie dystansu FAN

11.00 - start dystansu FAN (7 km)

11.45 - ustawianie zawodników na starcie dystansów MAX i MINI

12.00 - start dystansów MAX (50 km) i MINI (25 km)

12.20 - start Mini Cross na terenie Miasteczka Poland Bike

13.30 - dekoracja dystansu FAN i Mini Cross oraz losowanie nagród dla uczestników

15.15 - dekoracja dystansów MINI i MAX oraz losowanie nagród dla uczestników

DODATKOWE INFORMACJE

Podczas maratonu będzie funkcjonował elektroniczny system pomiaru czasu (start i meta) oraz na trasie kontrolna mata elektronicznego pomiaru czasu. Po zakończeniu zawodów zawodnicy otrzymają swój wynik SMSem (warunek - przy rejestracji należy podać nr telefonu komórkowego). W Miasteczku Poland Bike będzie można skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego sklepu Decathlon (regulacje sprzętu, hamulce, przerzutki, wymiana dętek, serwis postartowy) oraz z bezpłatnego, profesjonalnego masażu Policealnej Szkoły Medycznej nr 4 z Warszawy. Dla wszystkich uczestników maratonu bufety na trasie i w Miasteczku Poland Bike ("kolarski makaron", ciasta, ciasteczka, owoce, batony, napoje itp.). Dla dzieci - Chatka Małolatka (malowanie buziek, zajęcia i zabawy plastyczne, edukacyjne i integracyjne konkursy pod okiem wyspecjalizowanych animatorów).

Więcej informacji TUTAJ .

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o: