Rajd wzdłuż wybrzeża Bałtyku - Słupsk (25 maja - 1 czerwca 2012)

Zapraszamy na sześciodniowy rajd rowerowy wzdłuż wybrzeża Bałtyku.

Organizator: Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej 'Szprycha' w Słupsku

Termin i miejsce startu:

25 maja 2012 r., godzina 15:30, dworzec PKP, Słupsk,

26 maja 2012 r., godzina 9:00, latarnia morska, Niechorze, Świnoujście.

Informacje dodatkowe: Planowany do osiągnięcia cel - zwiedzenie 13 latarni morskich (możliwe do zdobycia odznaki PTTK - niezbędna książeczka PTTK na odznakę kolarską), pokonanie ? obwodu Polski do kolejnej odznaki (trasa dookoła Polski).

Początek wyprawy i zbiórka wszystkich uczestników pod latarnią morską w Świnoujściu o godz. 9:00. Dla osób wyjeżdżających ze Słupska proponujemy wyjazd do Świnoujścia w piątek 25.05 ok. godz. 1530 i nocleg w Świnoujściu (powód połączenia PKP).

Trasa łącznie ok. 630 km, podzielona na etapy po ok. 100 km (co daje ok. 6 godzin jazdy z prędkością 15 km/h dziennie), do wyprawy dołączyć można na dowolnym etapie trasy, noclegi pod namiotami lub w kwaterach prywatnych, posiłki we własnym zakresie, uczestnicy odpowiadają za przygotowanie rowerów we własnym zakresie oraz za zabranie narzędzi i zestawów naprawczych do własnych rowerów (służymy pomocą w naprawach ale rowery różnią się budową). Stowarzyszenie nie pobiera opłat za udział w wyprawie.

Szacowany koszt wyprawy wynosi ok. 1000 zł i obejmuje bilety wstępu do latarni i innych obiektów, koszty przepraw promowych (5 przepraw), noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie wyjazdu - za wszystko uczestnicy płacą indywidualnie jednak w niektórych przypadkach działając, jako grupa możemy próbować negocjować ceny koszt wyjazdu może więc być inny.

Pytania szczegółowe pod adresem: artur.ciesielski@rpswiat.pl lub tel. 606367834

Więcej informacji TUTAJ .

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.