Toruńska Masa Krytyczna (21 kwietnia 2012)

Masa Krytyczna w Toruniu - zapraszamy!

Organizator: stowarzyszenie Rowerowy Toruń

Termin i miejsce startu: 21 kwietnia 2012 r., godzina 15:00, Rynek Nowomiejski, Toruń.

Informacje dodatkowe: Zachęcamy wszystkie rowerzystki i wszystkich rowerzystów do wzięcia udziału w Eleganckiej Rowerowej Masie Krytycznej. Zapraszamy w sobotę 21 kwietnia o godzinie 15:00 na Rynek Nowomiejski. Wtedy to rozpocznie się kwietniowa, wyjątkowo szykowna i gustowna Rowerowa Masa Krytyczna. Pokażmy, że na rowerze po mieście można poruszać się w stroju, który nie ma wiele wspólnego ze strojem sportowym. Panie niech założą suknie i garsonki, panowie koszule i garnitury. Niech nie zabraknie także eleganckich dodatków.* Wspólnym przejazdem przez miasto udowodnimy po raz kolejny, że rower to doskonały środek codziennego transportu.

Dla uczestniczek i uczestników Masy, którzy w tym dniu będą wyglądali wyjątkowo elegancko przygotowaliśmy nagrody ufundowane przez toruńskie firmy i instytucje.

Masa przejedzie m.in. przez ulicę Mickiewicza, gdzie w ramach modernizacji wybudowano drogę rowerową. O infrastrukturę rowerową wzdłuż ulicy Mickiewicza walczyliśmy na Masie Krytycznej, która odbyła się 5 kwietnia 2008 roku.

Trasa Masy będzie miała długość ok. 16 kilometrów.

Mamy nadzieję, że na najbliższą sobotę zarezerwowaliście już czas, a na Masę przyjedziecie z rodziną i przyjaciółmi. Pokażmy, że jest dla kogo tworzyć przyjazną rowerzystom infrastrukturę w naszym mieście!

Więcej informacji TUTAJ .

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o: