Porady

 • Jak przygotować rower do sezonu?

  Jak przygotować rower do sezonu?

  Dodatnie temperatury, mocniej świecące słońce czy coraz dłuższy dzień sprawiają, że wiele osób właśnie przypomina sobie o jednośladzie, znajdującym się gdzieś w piwnicy, garażu czy na balkonie. Planujemy dojazdy do pracy, dłuższe i krótsze weekendowe wycieczki. Żeby plany te nie zostały tylko w kwestii marzeń, powinniśmy zadbać o nasz rower.

 • Koło HW samo się nie obraca [BLOG]

  Koło HW samo się nie obraca [BLOG]

  Najczęstszy zarzut w stosunku do koła HW to twierdzenie, że energia włożona przez rowerzystę do napędzania pojazdu - zgodnie z zasadą zachowania energii - może być tylko tracona oraz to, iż skoro nie istnieje perpetuum mobile, to nie może istnieć wspomaganie w kole HW

 • III Quiz wiedzy rowerowej

  III Quiz wiedzy rowerowej

  Zapraszamy po raz trzeci do sprawdzenia swojej ogólnej rowerowej wiedzy. Przed tobą 10 pytań i 10 prawidłowych odpowiedzi. Musisz uważać, gdyż niektóre pytania i niektóre odpowiedzi są podchwytliwe. Sprawdź zatem czy rzeczywiście o rowerach wiesz wszystko.

 • Zastosowania praktyczne badań wydolnościowych - III Warsztaty Akademii Rowerowej Cezarego Zamany
 • Quiz - co wiecie o rowerach miejskich? [BLOG]

  Quiz - co wiecie o rowerach miejskich? [BLOG]

  Wiedza na temat rowerów miejskich nie należy do popularnych. Dlatego Statek Kosmiczny postanowił podnieść poprzeczkę i przygotować dla Was 12 pytań dotyczących tylko rowerów miejskich. Sprawdźcie, co wiecie na temat rowerów miejskich!