Najnowsze artykuły

 • KROSS zaprezentuje modele z kolekcji 2017 podczas Mistrzostw Świata MTB

  KROSS zaprezentuje modele z kolekcji 2017 podczas Mistrzostw Świata MTB

  Najważniejsza impreza cross-country tego roku odbędzie 28.06-3.07 w Czechach, na odnowionej trasie w Novym Meście. Polski producent rowerów Kross, który jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia, będzie wspierał członków drużyny Kross Racing Team z Mają Włoszczowską i Fabianem Gigerem (Szwajcaria) na czele w walce o czołowe lokaty.

 • Gunn-Rita Dahle Flesjaa o Rio: czuję głód sukcesu

  Gunn-Rita Dahle Flesjaa o Rio: czuję głód sukcesu

  - Wciąż mam motywację, by ciężko pracować i walczyć o najwyższe laury. Wciąż czuję głód sukcesu i chcę wygrywać wielkie wyścigi. W 200% skupiam się na Rio - mówi Gunn-Rita Dahle Flesjaa, najbardziej utytułowana kobieta w historii MTB. Jej szczyt formy ma w tym roku przypaść na mistrzostwa świata XC w Novym Meście oraz jej 5. olimpiadę w karierze. Zawodniczce Multivan Merida Biking Teamu odnieść sukces ma pomóc nowy rower oraz norweska kopia trasy z Rio.

 • Potrafisz TAK jeździć rowerem? [VIDEO]
 • Wawak trzeci w Pucharze Czech!

  Wawak trzeci w Pucharze Czech!

  Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) finiszował na trzecim miejscu w Pucharze Czech w kolarstwie górskim. W wyścigu w Brnie, który odbył się 12.06 triumfował Mistrz Olimpijski Jaroslav Kulhavy przed Janem Skarnitzem.

 • Tłumy na Mazovii w Ciechanowie

  Tłumy na Mazovii w Ciechanowie

  Zamek Książąt Mazowieckich w Ciechanowie przyciąga jak magnes. Niemal 1000 zawodników stanęło na starcie zawodów organizowanych przez Cezarego Zamanę.

 • Co pić na rowerze? [BLOG]

  Co pić na rowerze? [BLOG]

  Organizm człowieka składa się w 70-80% z wody. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Szczególnie kiedy wypacamy jej duże ilości jeżdżąc na rowerze. Tu pojawia się paradoks. Picie wody wcale nie jest najlepszym sposobem uzupełniania straconych płynów! Zatem co pić na rowerze?

 • Rowerowe mistrzostwa Dolnego Śląska w Zieleńcu

  Rowerowe mistrzostwa Dolnego Śląska w Zieleńcu

  W niedzielę 31 lipca zapraszamy do Zieleńca na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Maratonie MTB im. Artura Filipiaka ?Fisha?. Spotkamy się po raz 9., aby w przyjacielskiej atmosferze rywalizować na trasie biegnącej przez Góry Bystrzyckie i Orlickie.

 • Agresja na drodze, czyli z nożem na rowerzystę

  Agresja na drodze, czyli z nożem na rowerzystę

  Nie tylko w Polsce zdarzają się przypadki agresji krewkich kierowców aut na rowerzystów. Ta sytuacja zdarzyła się w marcu tego roku na drugim końcu świata - w miejscowości Warnbro w Zachodniej Australii.

 • Niedzielne świdrowanie - czyli rowerem w górę Świdra [BLOG]

  Niedzielne świdrowanie - czyli rowerem w górę Świdra [BLOG]

  Powyższy tytuł jest nieco mylący ponieważ nie tylko Świdrem stał nasz niedzielny wyjazd. Ale faktem jest, że jego piaszczyste łachy stały się w jakiś sposób tematem dominującym. I trudno się dziwić. Kiedy w czerwcowy dzień żar leje się z nieba, woda i kontakt z nią jest tym, co najbardziej przychodzi nam na myśl i co ostatecznie najsilniej pozostaje w naszej pamięci.

 • Są ludzie, których nic nie powstrzyma od jazdy rowerem

  Są ludzie, których nic nie powstrzyma od jazdy rowerem

  Niektórzy nie jeżdżą bo jest zimno, inni dlatego że pada, jeszcze inni nie mają czasu lub ochoty. Zobacz człowieka, który miałby lepszą wymówkę, żeby nie jeździć rowerem, ale dla niego widać nie ma rzeczy niemożliwych, bo do działania napędza go pasja.