Red Bull X-Fighters na Narodowym

Od 25 maja można będzie kupić w internecie bilety na warszawską edycję zawodów Red Bull X-Fighters. Zawody odbędą się 6 sierpnia na 45-tysięcznym Stadionie Narodowym, czyli tuż przed oficjalnym otwarciem obiektu szykowanego na Euro 2012.

25 maja bilety będą dostępne na stronach redbull.pl i redbullxfighters.com, a dzień później na stronie Eventim, w salonach Empik i sklepach Media Markt.

Od 2001 r. zawody Red Bull X-Fighters - połączenie motokrosu z akrobacją na motocyklach - pojawiają się w widowiskowych miejscach. Odbywały się już m.in. na arenach walk byków w mieście Meksyk i w Hiszpanii (Walencja i Madryt), przed Sfinksem w Gizie (Egipt), na placu Czerwonym w Moskwie (Rosja), w Rio de Janeiro i Rzymie. W Polsce pierwsza edycja zawodów Red Bull X-Fighters odbyła się w 2008 r. Było to uroczyste zamknięcie Stadionu X-lecia.

Tegoroczna seria wystartowała 15 kwietnia w Dubaju. Najbliższe zawody odbędą się w Bras~lii (28 maja), Rzymie (25 czerwca), Madrycie (15 lipca) i Warszawie (6 sierpnia). Wielki finał 17 września w Sydney.

 

Bez adminów. Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?

Więcej o: