Przed startem do drugiego etapu Elmotu powiedzieli:

Przed startem do drugiego etapu Elmotu powiedzieli:

Janusz Kulig -Nasza sytuacja wygląda w ten sposób, że przewaga jest dość duża, ale Leszek dysponuje mocniejszym samochodem. Będzie zapewne bardzo szybko jechać i jest do tego mocno zmotywowany. My będziemy bronić naszej pozycji i zobaczymy po pierwszej pętli jakie będą różnice i czy utrzymanie prowadzenia będzie możliwe.

Leszek Kuzaj Będzie nam trudno odrobić stratę, ale spróbujemy. Niewątpliwie dysponujemy lepszym samochodem, ale aby wygrywać potrzebujemy troszkę więcej szczęścia i mniej gwoździ na drodze - taki jest ten sport. Myślę, że coraz lepiej czujemy nasz samochód.

Tomasz Czopik Dziś musimy atakować i uciekać, bo jest bardzo ciasno. Zmieniliśmy skrzynię biegów.

Michał Bębenek Postaramy się jechać szybko i może akurat uda nam się przeskoczyć, ale musimy też pilnować tyłów, bo różnice są minimalne.

Zbigniew Gabryś Trzeba będzie troszeczkę zaatakować. Do trzeciego miejsca jest blisko, aczkolwiek z tyłu jest Marcin Turski. Każda pogoda nam odpowiada także powinno być ok.

Paweł Dytko Chcielibyśmy bardzo utrzymać nasze prowadzenie, ale nie będzie łatwo. Łukasz zapowiada atak, Michał też nie jest daleko, ale zobaczymy. Spróbujemy pojechać ostrożniej - droga może być mocno zabrudzona.

Łukasz Sztuka Spróbujemy zaatakować na pierwszej pętli i jeżeli będziemy w stanie gonić Pawła to taka taktyka zostanie na dalszą część dnia. Jeżeli nam się to nie uda - będziemy bronić naszej pozycji.

RJ/www.rajdelmot.pl

Informacja powstała przy współpracy z serwisem www.rajdy.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.