Rajd Polski. Awaria eliminuje Kościuszkę z walki o podium

Z powodu awarii samochodu załoga Dynamic World Rally Team - Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak - po pierwszym odcinku specjalnym zakończyła udział w dzisiejszej rywalizacji na trasach 67. Rajdu Polski.

Na pierwszym dzisiejszym odcinku specjalnym poza problemami z elektroniką Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak zmagali się również z uszkodzoną chłodnicą. Niestety problemy techniczne uniemożliwiły załodze kontynuowanie dalszej jazdy.

Po ściągnięciu samochodu do serwisu mechanicy spróbują przygotować samochód do startu w drugim dniu rajdu. Decyzja o starcie załogi Dynamic World Rally Team w systemie SupeRally zapadnie przed jutrzejszym startem do 10 odcinka specjalnego.

- Problemy z samochodem miałem już na Superoesie. Liczyliśmy na to, iż uda się usunąć usterkę na porannym serwisie. Niestety na pierwszym dzisiejszym odcinku auto z kilometra na kilometr było coraz słabsze, aż zupełnie przestało jechać. Musieliśmy się wycofać z dalszej jazdy. Żałuję, że nie możemy powalczyć w Mikołajkach o najwyższe podium. Mam nadzieje, że uda się nam jutro wystartować w SupeRally - powiedział Michał Kościuszko.

Zacięta rywalizacja na pierwszym odcinku Rajdu Polski ?

Więcej o: