Zimowy Rajd Dolnośląski - lista zgłoszeń

Zimowy Rajd Dolnośląski - lista zgłoszeń

Organizatorzy szesnastego Zimowego Rajdu Dolnośląskiego zaprezentowali już listę zgłoszonych do imprezy załóg:

1. KULIG Janusz/BARAN Jarosław - Toyota Corolla WRC

2. KUZAJ Leszek/WISŁAWSKI Maciej - Toyota Corolla WRC

3. SZTUKA Łukasz/CIEŚLAR Zbigniew - Seat Cordoba WRC

4. FRYCZ Sebastian/WODNIAK Maciej - Mitsubishi Lancer Evo V

5. BĘBENEK Michał/BĘBENEK Grzegorz - Mitsubishi Lancer Evo V

6. DOSKOCZ Waldemar/KAMSKA Izabela - Opel Corsa VK Super 1600

7. GIELATA Damian/ - Skoda Octavia WRC EVO II

8. DYTKO Paweł/DYTKO Tomasz - Mitsubishi Lancer EVO VI

9. KOŚCIUSZKO Jan/BORYSŁAWSKI Tomasz - Mitsubishi Lancer EVO IV

10. TURSKI Marcin/ - Mitsubishi Lancer EVO VI

11. CZOPIK Tomasz/WROŃSKI Łukasz - Mitsubishi Lancer

12. SOŁOWOW Miachał/HORNIACZEK Emil - Mitsubishi Lancer EVO VI

13. -------------------------

14. CIEŚLIK Magdalena/LUKAS Magdalena - Mitsubishi Lancer EVO VI

15. PINELES Jarosław/SIODŁA Bartosz - Opel Corsa VKSuper 1600

16. STEC Mariusz/KOZŁOWSKI Michał - Mitsubishi Lancer EVO III

17. GABRYŚ Zbigniew/BARAN Maciej - Mitsubishi Lancer EVO VI

18. POLETYŁO Dariusz/TOMASIAK Igor - Subaru Impreza

19. MARX Piotr/LEWICKI Mariusz - Subaru Impreza

20. ADAMUS Piotr/ZACHARKO Magda - Mitsubishi Lancer

21. WOŹNICZKO Mariusz/BANACH Radosław - Ford Escort Cosworth

22. BIERNACKI Marcin/GĘBORYS Krzysztof - Mitsubishi

23. ZIENTARSKI Grzegorz/ZIENTARSKI Marcin - Subaru Impreza

24. MACIEJEWSKI Piotr/KOWALSKI Piotr - Mitsubishi LancerEVO VI

25. OPAŁKA Marcin/BOSEK Przemysław - Renault Megane

26. GRZYB Grzegorz/WILK Maciej - Peugeot 106

27. BEŁTOWSKI Marcin/HUNDLA Robert - Skoda Felicia Kit Car

28. PASECKI Marcin/GRUSZKA Zbigniew - Peugeot 206

29. LUBIAK Maciej/SITEK Bartłomiej - Renault Clio Sport

30. PIEKARSKI Cezary/ROSIAK Michał - Opel Astra GSI

31. NĘDZKA Włodzimierz/NĘDZKA Paweł - Seat Ibiza Cupra

32. SOLARSKI Dariusz/GOJNY Krzysztof - Daewoo Lanos

33. KRZYŻANOWSKI Dominik/KAŻMIERCZAK Michał - Peugeot 306 S 16

34. DUDA Michał/TKACZ Tomasz - Renault Clio

35. SERAFIN Paweł/BRZOZOK Marek - Opel Astra

36. MAJCHER Marcin/LEŚNIAK Daniel - Peugeot 106

37. KOPCYCH Adam/CIUNEL Mirosław - Peugeot 106

38. KUJAWSKI Robert/DYDUŁA Łukasz - Citroen Saxo VTS

39. WYPYCH Piotr/CHRZANOWSKI Radosław - Citroen Saxo

40. TURKOWSKI Piotr/WISZNIEWSKI Jacek - Peugeot 106 Rally

41. SIEKLUCKI Grzegorz/FOLTYNOWICZ Bartosz - Nissan Micra

42. KROTOSZYŃSKI Piotr/CHMIEL Tomasz - VW Polo GTI

43. GAWLIKOWSKI Piotr/GÓRKA Adam - Daewoo Lanos

44. SKOWRON Piotr/BASTAJA Robert - Daewoo Lanos

45. SZARAMA Andrzej/SIEBIELEC Karina - Daewoo Lanos

46. JANIA Janusz/ZIĘĆ Dominik - Skoda Felicia

47. ŻUKOWSKI Antoni/ŻUKOWSKI Jerzy - Fiat Seicento Sporting

48. STEFANICKI Paweł/DEDELIS Michał - VW Polo 16 V

49. DROZDOWSKI Maciej/RZEŻUCHOWSKI Jan - Nissan Micra

50. PŁACZEK Tomasz/BRODNICKI Dariusz - Skoda Fabia

51. JACKIEWICZ Michał/KUCHARZAK Michał - Skoda Fabia

52. PARA Jerzy/HYŻY Maciej - Skoda Fabia

mz/www.rajdzimowy.wista.pl

Informacja powstała przy współpracy z serwisem www.rajdy.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.