"Zabójczy zakręt" niszczył samochód po samochodzie. Niebywałe nagranie z Rosji

Co to jest za zabójczy zakręt! Hitem internetu stał się filmik z zawodów Puszkinskije Gory, gdzie aż sześciu kierowców nie potrafiło poprawnie pokonać zakrętu i rozbiło swoje samochody.

Do internetu trafiło nagranie z nowej edycji rajdu Puszkinskije Gory. Furorę robi filmik, na którym widać zakręt, który okazał się prawdziwą zmorą dla zawodników. Aż sześciu kierowców rozwaliło na nim swoje samochody. Zresztą sami zobaczcie:

 
Zobacz wideo Honda wycofuje się z F1. Co to oznacza dla teamów startujących w wyścigach?

Zawody Puszkinskije Gory to rajd dla tych, którzy nie wiedzą, co to strach. Podczas rajdowych mistrzostw Rosji często dochodzi do scen mrożących krew w żyłach. To właśnie podczas tych zawodów, w maju 2018 roku, Aleksiej Łukianiuk w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lista kontuzji Rosjanina była długa. Doznał m.in. pęknięcia kości pięty, prawej rzepki, miednicy, a także złamał krąg krzyżowy. Z kolei jego pilot przeszedł operację otwartych złamań nóg i miał wiele poparzeń ciała. W trakcie wspomnianych zawodów zginął także Aleksiej Liaduchin, jeden z pilotów. Do groźnych wypadków dochodzi niemal podczas wszystkich zawodów.

Przeczytaj też:

Więcej o: