Miguel Oliveira ukrywał swój związek 11 lat. Teraz chce wziąć ślub. "Jestem szczęśliwy"

Miguel Oliveira, zwycięzca MotoGP, chce wziąć ślub z córką swojej macochy - informuje dziennik "Marca". Motocyklista jest zakochany od lat, a ich związek trwa już od ponad dekady.

Miguel Oliveira zapisał się w historii jako pierwszy Portugalczyk, który triumfował w klasie MotoGP. Po zwycięstwie 25-latkiem zainteresowały się krajowe media, które dotarły do informacji o planowanym ślubie motocyklisty z córką swojej macochy. Miguel Oliveira i Andreia Pimenta ukrywali swój związek przez 11 lat, a trzy lata temu poinformowali o nim swoją rodzinę. 

Zobacz wideo Kubica coraz lepiej czuje się w Alfie Romeo! Ekipa Polaka ma jednak spory problem

Miguel Oliveira w związku z córką swojej macochy. "Odpowiedź brzmiała: TAK"

W lipcu 2019 roku Miguel Oliveira postanowił oświadczyć się swojej wybrance. W mediach społecznościowych motocyklisty pojawiło się zdjęcie narzeczonej, która przyjęła oświadczyny. - Jestem szczęśliwy, że mój syn pobierze się z kobietą swojego życia - cytuje wypowiedź ojca Oliveiry hiszpański dziennik "Marca".

 

Miguel Oliveira jest związany ze sportami motorowymi od dziecka. Pierwsze sukcesy odnosił w 2005 oraz 2006 roku, gdy wygrał MiniGP w Portugalii. Sukcesy w następnych latach pozwoliły my zadebiutować na mistrzostwach świata w 2011 roku. Na swoim koncie ma sześć wygranych w Moto2 oraz tyle samo sukcesów w Moto3. 

Warto także wspomnieć, że poza sportem Miguel Oliveira dzieli zainteresowania ze swoją narzeczoną. Obecnie motocykle zabierają 25-latkowi za dużo czasu, dlatego zdecydował się na przerwanie studiów stomatologicznych. Jednak w wolnej chwili wciąż pomaga w klinice dentystycznej.

Więcej o: