Sport.pl

Tragedia na trasie Rajdu Dakar. Nie żyje 40-letni motocyklista

Nie żyje Paulo Goncalves, portugalski motocyklista i wielokrotny uczestnik Rajdu Dakar. 40-latek spadł z motycykla podczas niedzielnego odcinka specjalnego. Był nieprzytomny, zmarł w drodze do szpitala.

Do tragicznego wypadku doszło podczas niedzielnego odcinka specjalnego Rajdu Dakar z Rijadu do Wadi ad-Davasir w Arabii Saudyjskiej. Paulo Goncalves spadł z motocykla w okolicach 270. kilometra. Gdy dotarły do niego służby medyczne, był nieprzytomny. Zmarł w drodze do szpitala. Miał 40 lat.

Paulo Goncalves był bardzo doświadczonym motocyklistą. 13. raz brał udział w Rajdzie Dakar. Jego największym sukcesem było drugie miejsce w 2015 roku.

Więcej o:
Komentarze (25)
Tragedia na trasie Rajdu Dakar. Nie żyje 40-letni motocyklista
Zaloguj się
 • pintonek

  Oceniono 10 razy 6

  Robił to co lubiał i to było najważniejsze. A umrzeć można nawet na grzybach.

 • occam

  Oceniono 3 razy 3

  nieeeeeeeeeee

 • kor102

  Oceniono 2 razy 2

  Szybciej, wyżej, dalej .............

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 1

  Legenda.

 • monikaaleksandra

  Oceniono 11 razy -1

  Legendarny to jest król Krak

 • bigosmiszcz

  Oceniono 10 razy -2

  Sport to zdrowie !!!

  Wierny kibic zwycięzców.

 • js08836

  Oceniono 9 razy -3

  Grunt, że małżonka pilnuje dzieci by mąż mógł oddawać się swojej pasji jak dzieciak ze szkoły. Ty sobie tu żono siedź w domu, gotuj, sprzątaj, pilnuj dzieci by nie wagarowały , rób zakupy, a ja z kolesiami pobrykam sobie na motorku bo, to moja życiowa pasja. Jakie to samolubne. Czy mąż bryka na motorku czy, teraz już nie wróci nie robi żadnej różnicy. I tak był gościem w domu. Tak samo jest z Himalaistami. A co mnie obchodzi czyjaś prywatna pasja ? Po co w ogóle piszą takie artykuły ? Mam się użalać, współczuć ? Nie ma takiej opcji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX