Rajd Barbórka. Wygraj karnet VIP na cały rajd [KONKURS]

Osiem karnetów VIP na Rajd Barbórka rozdamy we wtorek na profilu Sport.pl na Facebooku. Sponsorem nagród jest serwis Gadzetyrajdowe.pl.

Nieprzewidywalna pogoda, najlepsi polscy kierowcy, widowiskowe przejazdy i kultowe Kryterium Asów na Karowej - w sobotę 6 grudnia odbędzie się 52. Rajd Barbórka. W konkursie Sport.pl i serwisu gadzetyrajdowe.pl możecie wygrać osiem karnetów VIP na tę imprezę.

Co zrobić, aby wygrać?

Konkurs odbędzie się na facebookowym profilu Sport.pl . We wtorek 2 grudnia po godzinie 12 pojawi się pytanie konkursowe związane z rajdami. Osiem osób, które jako pierwsze przyślą nam maile z prawidłową odpowiedzią, otrzymają karnety.

Czemu warto zobaczyć Rajd Barbórka?

Ze ścisłej polskiej czołówki na tegorocznej Barbórce zabraknie tylko Roberta Kubicy, który odpoczywa po trudach debiutanckiego sezonu w WRC. W warszawskim rajdzie wystartują m.in. biorący udział w mistrzostwach Europy Kajetan Kajetanowicz, sześciokrotny zwycięzca Tomasz Kuchar czy tegoroczny mistrz Polski Wojciech Chuchała. Udział potwierdzili także były rekordzista świata w skoku ze spadochronem Felix Baumgartner oraz Krzysztof Hołowczyc , który zaprezentuje się kibicom podczas kultowego oesu na Karowej.

>> Co gdzie kiedy? Wszystko o Rajdzie Barbórki

>> Oficjalna strona Barbórki

Więcej o: