Lotos 71. Rajd Polski. Rozpoczęła się sprzedaż biletów

Lotos 71. Rajd Polski, siódma runda mistrzostw świata WRC, zostanie rozegrana w dniach 26 - 29 czerwca 2014 roku w Polsce i na Litwie. Na stronie www.rajdpolski.pl można nabyć bilety.

W 2014 roku Rajd Polski po raz pierwszy w historii zostanie rozegrany na terenie dwóch państw. W tym roku najlepsi kierowcy rajdowi świata będą rywalizować na 23 odcinkach specjalnych o długości ponad 360 kilometrów. Czterokrotnie kibice będą podziwiali widowiskowe zmagania na Mikołajki Arenie, słynnym torze zlokalizowanym obok bazy rajdu, parku serwisowego i Rally Fan Parku. Ceremonia otwarcia odbędzie się na urokliwym rynku w centrum Mikołajek, a uroczyste zakończenie i dekoracja zwycięzców w kompleksie Mikołajki Arena.

W tym roku organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby kibiców na słynnych, szutrowych odcinkach specjalnych na Mazurach. Do tak dużego zainteresowania imprezą przyczyni się ranga zawodów i start najlepszych kierowców, takich jak mistrz świata Sebastien Ogier, Jari Matti Latvala, Mikko Hirvonen, zwycięzca z Mikołajek w 2009 roku czy Mads Oestberg oraz Thierry Neuville. Dla polskich miłośników rajdów największą gwiazdą będzie z pewnością Robert Kubica.

Na Mikołajki Arenie, gdzie zostaną rozegrane 4 odcinki specjalne, organizatorzy udostępnią fanom 8 000 miejsc siedzących na trybunach, Strefę VIP Hospitality Club oraz serce rajdu - park serwisowy i Rally Fan Park. Na kibiców czekać będzie wiele dodatkowych atrakcji, między innymi scena z konkursami, animacjami i telebimem, symulatory do gier komputerowych, rozbudowana strefa gastronomiczna oraz wieczorne imprezy klubowe. UFA Sports, partner komercyjny rajdu odpowiedzialny za sprzedaż biletów oraz obsługę kibiców zapewnia, że wszyscy będą mogli przeżyć wiele niezapomnianych emocji podczas największego wydarzenia w sportach motorowych w 2014 roku w Polsce i na Litwie - Lotos 71. Rajdu Polski.

Dla fanów rajdowej rywalizacji zostały przygotowane specjalne oferty zawierające szereg zróżnicowanych opcji kibicowania. Ceny biletów zaczynają się od 35 zł w Polsce i od 40 LT na Litwie. Wszystkie Rally Passy zakupione w Polsce będą obowiązywać na Litwie. Sprzedaż jest prowadzona na oficjalnej stronie www.rajdpolski.pl , a wszelkie informacje związane z biletami można znaleźć w dziale "Kibice".

Więcej o: