Platinum Rally Team na Verva Street Racing w Warszawie

Zespół Platinum Rally Team w składzie: Michał Bębenek i Grzegorz Bębenek po raz drugi weźmie udział w wyścigu ulicznym zaplanowanym podczas Verva Street Racing. Impreza odbędzie się w sobotę, 15 września w Warszawie. Wiceliderzy klasyfikacji generalnej rajdowych Mistrzostw Polski zaprezentują się w Mitsubishi Lancerze Evo IX.

Verva Street Racing to cykliczna impreza motoryzacyjna odbywająca się w samym sercu Warszawy, której fanom czterech kółek, koni mechanicznych i sportowych emocji nie trzeba przedstawiać. W programie tegorocznej "Vervy" znalazły się m.in.: prezentacja legend motoryzacji, supersamochodów, teamu F1, pokazy drifterów, stunterów oraz teamów rajdowych startujących w Mistrzostwach Polski, Dakarze czy innych rajdach typu cross-country.

Podczas Verva Street Racing Platinum Rally Team zmierzy się z innymi zawodnikami rajdowymi w wyścigu, który zostanie rozegrany na torze ulicznym wytycznonym wzdłuż ulic: Wierzbowej, Focha, Moliera i Senatorskiej. Wcześniej, Michał i Grzegorz Bębenkowie będą do dyspozycji kibiców na strefie serwisowej zlokalizowanej na Pit Party (wejście od Krakowskiego Przedmieścia lub Placu Piłsudskiego).

Michał Bębenek:

Cieszę się, że po raz kolejny razem z całym zespołem Platinum Rally Team zaprezentujemy się na Verva Street Racing. W wyścigu po torze ulicznym zmierzymy się z innymi zawodnikami na co dzień rywalizującymi w rajdach. Będzie to na pewno spora atrakcja dla naszych kibiców nieprzywykłych do tego, że w zawodach startujemy równolegle. W ubiegłym roku impreza przyciągnęła niesamowitą widownię, część z tych osób pewnie nie przyjeżdża na rajdy. Mamy więc świetną okazję, żeby zaprezentować nasz zespół nieco innej publicznosci i być może zarazić kogoś rajdowym bakcylem. Na Vervę SR przyjedziemy Mitsubishi Lancerem Evo IX czyli samochodem bardzo podobnym do tego, którym rywalizowaliśmy w ubigłym roku w Platinum RSMP.

Platinum Rally Team reprezentują Michał i Grzegorz Bębenkowie. Zespół rywalizuje w pełnym cyklu Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W sezonie 2012 załoga ściga się w Peugeocie 207 S2000 obsługiwanym przez węgierską stajnię Tagai Racing Technology. Sponsorami zespołu są: Orlen Oil - producent olejów Platinum, Dr.Marcus International - producent odświeżaczy samochodowych, Orlen Oil Cesko, SYLEN, Igloo. Partnerami zespołu są firmy Prince i AQQ.

Więcej informacji o imprezie: www.vervastreetracing.pl

Więcej o: